ZTE Zmax Pro – Full HD displej, 3 400 mAh, 13Mpx za 99 dolárov

ZDROJ | ZTE

ZTE, ktorý je v našich končinách už pomerne známy čínsky výrobca si pre nás tentokrát pripravil veľmi lacnú, no za to pomerne vybavenú novinku v podobe ZTE Zmax Pro.

ZTE sa domnieva, že trh s high-end smartfónmi sa pomaly zmenšuje, a tak na rad prichádzajú dostupnejšie inteligentné telefóny. Jedným z nich má byť aj ich novo predstavený ZTE Zmax Pro, ktorý spadá do rady Zmax, ktorá sa zameriava hlavne na lacnejšie modely.

ZTE ZMAX PRO

ZTE Zmax Pro ponúkne za cenu 99 dolárov okrem iného aj čítačku odtlačkov prstov, ktorú dnes môžeme vidieť hlavne v modeloch strednej a vyššej triedy. Dočkáme sa aj Full HD panelu na 6-palcovom displeji.

Pozrite siZTE Axon 7 – 6 GB RAM za menej, ako vlajkové lode konkurencie

O výkon sa bude starať Snapdragon 617, jedná sa tak o osem-jadro. Tomu budú asistovať 2 GB pamäte RAM či 32 GB úložného priestoru. Ten bude rozšíriteľný o pamäťovú kartu v prípade, že používateľ nebude využívať slot na obe SIM karty.

Na fotenie poslúži zadný 13-megapixelový snímač, prednú stranu bude obohacovať 5-megapixelový senzor.

ZTE Zmax Pro2
ZDROJ | ZTE

Novinka taktiež prichádza s USB-C portom, pomaly ale isto sa tak dostávame do novej éry a požičiavanie nabíjačiek už nebude takým problémom. V zastúpení tu nájdeme aj Quick Charge vo verzii 3.0.

Pre tých, ktorí si telefón predobjednajú už teraz sa môžu tešiť aj na darček v podobe koženého púzdra.

ZTE Zmax Pro3
ZDROJ | ZTE

Dostupný však zatiaľ bude iba v USA, ako avizoval výrobca, a to od prvého augusta.

 

ZdrojEngadget

Komentáre k článku