ZTE Blade Z Max ponúka solídnu výbavu za málo peňazí

ZDROJ | ZTE

Duálna kamera, 4 080 mAh batéria, snímač odtlačkov prstov a Snapdragon 435 len za 129 dolárov. To ponúka nový telefón ZTE Blade Z Max, ktorého slabinou je exkluzívny predaj v USA.

ZDROJ | Tom’s Guide

ZTE Blade Z Max ponúka Full HD IPS displej s uhlopriečkou 6 palcov, ktorý chráni 2.5D Dragontail Glass. Pod displejom sú umiestnené kapacitné navigačné tlačidlá a nad displejom kamera s rozlíšením 8 Mpx.

Pozrite siOPPO R11 FC Barcelona Limited Edition pre pravých fanúšikov

Na zadnej strane sa nachádza snímač odtlačkov prstov a duálny fotoaparát s rozlíšením 16 Mpx a 2 Mpx. S takouto zostavou by mal Blade Z Max zvládať vytvárať fotografie s efektom hĺbky.

ZDROJ | Tom’s Guide

ZTE Blade Z Max poháňa štvorjadrový procesor Snapdragon 435 s frekvenciou 1,4 GHz, ktorý dopĺňa RAM s veľkosťou 2 GB. Zariadenie beží na systéme Android 7.1.1 Nougat. Vstavaná pamäť má veľkosť 32 GB a k dispozícii je aj slot na microSD kartu s maximálnou kapacitou 128 GB.

Pozrite siMotorola Moto Z2 Play – Perfektný smartfón na druhú

Batéria s kapacitou 4 080 mAh by mala údajne ponúknuť 31 hodín telefonovania a až 528 hodín v stand-by režime. Nechýba ani podpora rýchleho nabíjania Qualcomm Quick Charge 2.0 cez USB-C port.

ZTE Blade Z Max sa bude predávať exkluzívne u amerického operátora MetroPCS za cenu 129 dolárov. To platilo aj pre minuloročný model ZTE Zmax Pro, ktorý sa nakoniec dostal aj k ostatným operátorom, no len v USA. Dúfajme, že sa spoločnosť ZTE tento rok rozhodne Blade Z Max distribuovať aj do našich končín.

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

ZdrojTom's Guide

Komentáre k článku