ZTE Blade V8 Mini: kompaktný smartfón s duálnym fotoaparátom

Spoločnosť ZTE predstavila na MWC 2017 zaujímavý smartfón ZTE Blade V8 Mini s Androidom 7.0 a takmer 3 000 mAh batériou určený nenáročným používateľom.

Nový 5-palcový smartfón s HD displejom (294 ppi) a rozmermi 143,5 x 70 x 8,9 mm zaujme okrem iného aj vysokou kapacitou akumulátora a snímačom odtlačkov prstov. Zabudovaná 2 800 mAh batéria sľubuje viac než dennú výdrž na jedno nabitie.

Pozrite siZTE Axon 7 mini – menšia verzia s 5,2-palcovým displejom

Najzaujímavejším prvkom je určite duálny fotoaparát zložený z 13 a 2 Mpx snímača s LED bleskom. V aplikácii fotoaparáta nechýba ani populárny režim panorámy.

Priaznivci nahrávania videa sa môžu tešiť na Full HD kvalitu pri 30 fps a tí, ktorí preferujú selfie fotografie, sa budú musieť spoliehať na predný 5 Mpx snímač.

Pozrite siZTE Blade V8 Pro je cenovo dostupný smartfón s duálnou kamerou

Hardvérovú zložku predstaveného smartfónu ZTE Blade V8 Mini tvorí čipset Qualcomm Snapdragon 435 (28 nm, 8 x 1.4 GHz Cortex-A53, grafika Adreno 505) spolu s 2 GB pamäťou RAM a 16 GB vnútorným úložiskom rozšíriteľným pamäťovou kartou.

ZTE Blade V8 Mini
ZDROJ | ZTE

Konektivita je tvorená Wi-Fi štandardom 802.11 b/g/n (Wi-Fi Direct a hotspot), modulom GPS, bezdrôtovou technológiou Bluetooth verzie 4.1, micro USB portom a 3,5 mm jack konektorom.

Zaujímavý smartfón nižšej až strednej triedy doposiaľ nemá stanovenú cenu a ani dátum uvedenia na trh.

Za možnosť priniesť vám spravodajstvo priamo z výstavy MWC 2017 ďakujeme spoločnostiam Huawei Technologies a Samsung Electronics, ktoré hradia cestu a pobyt redaktorov TECHBOX v Barcelone. O dátové spojenie redaktorov zo Španielska sa stará operátor Telekom.

ZdrojZTE

Komentáre k článku