ZSE pod značkou ZEON prináša nové smart riešenia do domácností

ZDROJ | ZSE

ZSE pod novu produktovou značkou ZEON prináša na trh riešenie inteligentnej domácnosti, ktoré poskytne vyšší komfort bývania s možnosťou ovládať svoju domácnosť prostredníctvom smartfónu.

RECENZIAZSE Smart Domov – dostupná inteligentná domácnosť

ZEON Smart Domov StartZDROJ | ZSE

Inteligentné riešenie ZEON Smart Domov pozostáva zo vzájomne prepojených zariadení a senzorov, ovládaných cez aplikáciu v smartfóne. Obsahuje zariadenia, ktoré monitorujú pohyb v dome/byte, upozorňujú na aktívnosť/neaktívnosť spotrebičov so sledovaním ich spotreby a možnosťou ich vypnutia na diaľku.

Pozrite siSo systémom Revogi Smart Sense Kit ochránite domácnosť aj na diaľku

Smart predlžovačkaZDROJ | ZSE

Sledujú tiež teplotu, vlhkosť a tlak vzduchu v domácnosti, poskytujú prepäťovú ochranu zásuviek a mnoho ďalšieho. Ak máte smartfón so systémom Android alebo iOS, stiahnite si bezplatnú aplikáciu, prostredníctvom ktorej môžete tiež sledovať aktuálnu i historickú spotrebu jednotlivých spotrebičov, čo vám umožní ich efektívnejšie využívanie.

Pozrite siTelekom SmartHome zmodernizuje každú domácnosť

ZDROJ | ZSE
ZDROJ | ZSE

ZEON Smart Domov Start obsahuje Riadiacu jednotku, Pohybový senzor, Dverový senzor, Dymový senzor, Smart tlačidlo a Smart zásuvku. Tento základný balík si môžete zakúpiť na splátky uhradením prvej časti kúpnej ceny (19,90 €) na dobierku a zvyšnej čiastky v 24 mesačných splátkach (9,90 €/mes.). Prípadne aj jednorazovou úhradou na dobierku v sume 257,50 €.

Pozrite siBond: smart domácnosť aj bez inteligentných spotrebičov

K základnému balíku si môžete samostatne dokúpiť aj ďalšie zariadenia. Ich ceny sú na obrázkoch nižšie:

ZDROJ | ZSE
ZDROJ | ZSE

Podrobné informácie o inteligentnom riešení ZEON nájdete na stránke tohto riešenia, prípadne si ich môžete vo formáte PDF stiahnuť z tohto linku.

ZdrojTlačová správa ZSE

Komentáre k článku