Zoznámte sa s novým Huawei Mate 20 Lite, ktorý môžete aj vyhrať

Jednou z noviniek medzi smartfónmi je aj nový Huawei Mate 20 Lite. Zoznámte sa s ním, spoznajte jeho hlavné vlastnosti a preverte si svoju pozornosť. V závere vás čaká prekvapenie.

Huawei Mate 20 Lite ponúka v kompaktnom a elegantnom tele veľký 6,3-palcový Full View displej s Full HD+ rozlíšením. Ten po vzore posledných smartfónov značky zaberá takmer celú prednú stranu.

ZDROJ | Huawei

Smartfónu Huawei Mate 20 Lite nechýba obojstranný USB-C konektor, ktorý zároveň poslúži aj na nabíjanie 3 750 mAh batérie s podporou rýchleho nabíjania. K dispozícii je tiež stále obľúbený 3,5 mm audio jack.

Pozrite siHuawei Mate 10 Lite – keď stredná trieda môže byť omnoho viac

Pýchou tohto smartfónu je štvorica fotoaparátov. Dva predné potešia vyznávačov selfie, s ktorými si vytvoria umelecké selfie fotografie. Hlavný fotoaparát je vytvorený kombináciou 20 Mpx a 2 Mpx snímačov. Implementovaná umelá inteligencia rozpozná 22 objektov a scén. To však nie je všetko. Viac vám prezradí video z rozbalenia smartfónu Huawei Mate 20 Lite.

INFORMÁCIA: Rozbalenie smartfónu Huawei Mate 20 Lite, ako aj súťaž o túto novinku, nájdete výlučne na Facebook stránke operátora Orange.

Partnerom seriálu je operátor Orange. Ak si chcete smartfón Huawei Mate 20 Lite kúpiť s niektorým z paušálov Orangeu, môžete tak urobiť práve na stránke operátora.

ZdrojOrange

Komentáre k článku