Zoberte si audio sústavu z vášho auta kdekoľvek so sebou

ZDROJ | Harman Kardon

Spoločnosť Harman Kardon prišla počas CES 2016 so skutočne zaujímavým nápadom, ako využiť audio systém kompaktných áut aj mimo auta samotného. Harman Kardon Voyager Drive je totiž veľký reproduktor s odnímateľným stredovým reproduktorom, ktorý jednoducho využijete aj ako prenosný Bluetooth reproduktor počas vašej párty.

Harman Kardon Voyager Drive 04
ZDROJ | Harman Kardon

Pozrite siHarman Kardon Omni+ prehrajú bezdrôtovo Spotify aj Google Cast

Celý systém je navrhnutý tak, aby v kompaktných metských vozidlách ponúkal dostatok výkonu  a možností pre počúvanie svojej obľúbenej hudby a navyše, aby ste ho v prípade potreby mohli smelo vybrať a využiť aj mimo vozidla.

Základná jednotka sa skladá so šiestich reproduktorov a odnímateľného samostatného stredového reproduktoru, ktorý môžete umiestniť na palubovku svojho auta. K smartfónu sa pritom Harman Kardon Voyager Drive pripája pomocou technológie Bluetooth.

Harman Kardon Voyager Drive 06
ZDROJ | Harman Kardon

V prípade, že už nebudete pokračovať autom, ale chcete si naďalej užívať hudbu, jednoducho vložíte stredový reproduktor do základnej jednotky a celý systém si zoberiete so sebou. Stredový reproduktor v tvare malého disku môžete využívať aj samostatne, bez základnej jednotky. Zvuk však v tomto prípade nebude ale taký plný.

Harman Kardon Voyager Drive 07
ZDROJ | Harman Kardon

Samozrejme nový systém sa svojim výkonom nebude môcť rovnať zabehnutým audio systémom v luxusných autách, ale môže byť zaujímavou alternatívou pre ľudí, ktorí by mali radi jednoduchý a ľahko inštalovateľný audio systém vo svojom aute. Spoločnosť zatiaľ neoznámila cenu Voyager Drive, keďže plánuje svoju novinku predávať priamo prostredníctvom výrobcov áut. Tí budú Harman Kardon Voyager Drive ponúkať ako alternatívu svojich audio systémov.

ZdrojHarman Kardon

Komentáre k článku