Zoberte Mimonov na dovolenku nielen na iPhone

ZDROJ | TECHBOX

Asi neexistuje nikto, kto by nepoznal známe žlté postavičky Mimonov. Tieto roztomilé príšerky, ktoré vedia pobaviť nielen deti, ale aj dospelákov sú predsa všade okolo nás. Teraz sa dokonca dostali aj do našich smartfónov vďaka novej hre Minions Paradise.

Minions Paradise 03
ZDROJ | TECHBOX

Je jedno či patríte k fanúšikom žltých postavičiek, alebo výtvorov známeho štúdia EA, túto hru jednoducho musíte vyskúšať a to nielen preto, že je zadarmo. Ponúka totiž aj vydarenú grafiku, zaujímavý príbeh a samozrejme množstvo vtipných situácií, ktoré k Mimonom jednoducho patria.

https://youtu.be/BoKUmFuV7iQ

V hre sa zoznámite s novým Mimonom, Phillom, ktorý je milý, ale tak trochu nešikovný. Vašou úlohou je zabezpečiť svojim žltým kámošom čo možno najlepšiu dovolenku v raji, potom čo sa ich loď, na ktorej oslavovali prevrátila blízko neprebádaného ostrova.

Minions Paradise 04
ZDROJ | TECHBOX

Pre splnenie tohto cieľa budete musiet postaviť niekoľko budov ako sú napríklad kurty, vírivka alebo iné artefakty, ktoré budú Mimoňov robiť štastnými. Musíte však splniť aj množstvo miniúloh, ktoré vám prinesú platobnú menu Dublonov. Takto získané peniaze potom môžete využiť napríklad na zrýchlenie plnenia úloh.

Okrem meny však získaváte aj párty body, ktoré predstavujú vaše skúsenosti. Získanie určitého počtu bodov Mimoni oslávia večierkom, ktorý ich urobí ešte šťastnejšími. Nechýbajú ani malé hry, ktoré vám umožnia získať body navyše.

Minions Paradise 0
ZDROJ | TECHBOX
Minions Paradise 06
ZDROJ | TECHBOX

Minions Paradise je vydarenou hrou na blížiace dlhé zimné večery. Ak sa radi na týchto známych postavičkách zasmejete potom určite nezabudnite aj na túto hru, ktorá vám prinesie trochu tropického tepla a zábavy.

Minions Paradise84%

Veľkosť:
92,2 MB
Platforma:
iOS 8.0 a vyšší, Android 4.1 a vyšší
Cena:
0,00 €

Ak máte radi Mimoňov, tak túto hru nemôžete vynechať. EA sa podúísalo na nádhernej grafike a samozrejme aj vynikajúcej hudbe, ktoré vás budú počas hry sprevádzať.

Komentáre k článku