Beats má nové slúchadlá stvorené pre farebné iPhony Xr

Ešte sme poriadne ani nestihli rozdýchať vysoké ceny, ktoré Apple pýta za nové iPhony, už je tu značka Beats s farebnými slúchadlami, ktoré sú pre ne určené.

Ide o model mostových slúchadiel, ktoré budú dostupné v dvoch farebných spracovaniach a model štuplových slúchadiel v troch farebných verziách.

Farby nových iPhonov tvorí okrem klasickej čiernej aj zlatá a strieborná. Navyše lacnejší model iPhone Xr bude dostupný v modrej, žltej, lososovej a červenej.

ZDROJ | Beats

Pozrite siApple iPhone Xr – dostupnejšia verzia vlajkovej lode stojí od 849 €!

Pre klasické modely v zlatej a striebornej farbe ponúka značka Beats mostové slúchadlá Beats Solo3 Wireless v odpovedajúcich farebných spracovaniach. Ide o bezdrôtové slúchadlá, ktoré sa predávajú za cenu 299 dolárov.

Slúchadlá ponúkajú až 40-hodinovú výdrž na jedno nabitie. V prípade, že ste slúchadlá zabudli nabiť, vďaka funkcii Fast Fuel stačí 5-minútové nabíjanie, aby ste mohli počúvať ďalšie tri hodiny.

Samotný most je možné prispôsobiť a autori slúchadiel sľubujú pohodlné náušníky. Keďže značka Beats bola kúpená Applom, vo vnútri slúchadiel nájdete Apple W1 čip. V balení nájdete okrem slúchadiel aj krabičku na prenášanie.

ZDROJ | Beats

Pozrite siAký je rozdiel medzi iPhone Xs a iPhone X či iPhone 8 Plus? Porovnali sme ich!

Čo sa týka druhého modelu od Beats, štuplové slúchadlá urBeats3 Earphones ponúkajú ostatné farebné kombinácie a ide o klasické káblové slúchadlá s lightning konektorom. Cena je 59 dolárov a začnú sa predávať neskôr na jeseň 2018.

Napriek tomu, že sme na Apple Keynote čakali oznámenie druhej generácie bezdrôtových slúchadiel Apple AirPods, dočkali sme sa aspoň takéhoto drobného prekvapenia od firmy Beats. Ak vás slúchadlá zaujali, kúpiť alebo predobjednať si ich môžete na oficiálnom Apple Store. Čo na tieto štýlové slúchadlá a ich ceny poviete?

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

ZdrojApple

Komentáre k článku