Audio sety reproduktorov od Sonos! Brať či nebrať?

ZDROJ | Sonos

Sonos patrí medzi spoločnosti, ktoré predstavili nový druh produktu a doteraz sa radí medzi inovátorské firmy, ktoré určujú trendy v zvukových zariadeniach pre počúvanie hudby a domáce kino.

ZDROJ | Sonos

Prednedávnom rozposlala spoločnosť Sonos novinárom pozvánky s mottom „Ste lepší než toto“. Uvedený dátum sa už blíži, avšak ešte predtým sa firma rozhodla, že poteší svojich fanúšikov zvýhodnenými balíčkami reproduktorov.

ZDROJ | Sonos

Zvýhodnené sety sa pohybujú v cenách od 379 do 1 899 dolárov. Najlacnejšie výjdu dva reproduktory Sonos One a to za spomínaných 379 dolárov, pričom v prípade samostatnej kúpy by stáli 398 dolárov. Sonos One má v sebe vstavaného hlasového asistenta Amazon Alexa a je považovaný za priameho konkurenta reproduktoru HomePod od Apple. Sonos One však toho zvláda podstatne viac než jeho predražený konkurent.

ZDROJ | Sonos

Zaujímavejšia zľava vychádza pri modeloch Sonos Play: 5, ktoré stoja 899 dolárov, čo je o stovku menej ako pri kupovaní každého reproduktoru zvlášť.

Sonos pre svojich zákazníkov pripravil aj súpravy pre domáce kino a dokonca aj „vinylové sety“. Ako hovorí názov, ide o zostavu reproduktorov a gramofónu od známeho výrobcu Pro-Ject. Tieto sety sú tri – Vinyl Set za 799 dolárov, Vinyl Pro Set za 1 249 dolárov a Vinyl Bass Set za 1 899 dolárov.

ZDROJ | Sonos

Čo sa týka reproduktorov Sonos Bundle, stále platí, že na našom trhu si ich nekúpime. Nevedno či sa o túto exkluzivitu postaral nejaký patent zabudovaný v zariadení, alebo ide len o obchodnú politiku firmy Sonos.

Pozrite siPro-Ject Debut III S Audiophile – nádherný gramofón za rozumnú cenu

Niektoré sety už boli ponúkané aj v minulosti, ale väčšina sú novinka. Táto ponuka je určite zaujímavá pre tých, ktorí plánujú kúpiť domáce audio, prípadne obnoviť svoje zostavy a zbaviť sa káblov. My ostatní už nejako vyčkáme tie tri týždne a 6. júna si pozrieme, čo nové pre nás Sonos nachystal.

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

 

ZdrojSonos

Komentáre k článku