Získajte zľavu 100 EUR pri kúpe nového Samsung Galaxy S8/S8+

Dobrých tipov na vianočné darčeky nikdy nie je dosť. Preto určite oceníte, keď sa o jeden z nich s vami podelíme. Ľahšie sa vám tak bude vyberať darček, ktorým môžete nielen na Vianoce potešiť seba alebo svojho blízkeho.

Určite by nejeden s vás privítal, keby na Vianoce pod stromčekom našiel nový, možno aj vysnívaný smartfón. Tak prečo si niektorý z nich nedopriať? Obzvlášť, keď pri jeho kúpe môžete ušetriť desiatky eur. Teraz máte šancu získať zľavu 100 € pri nákupe nového Samsung Galaxy S8 alebo Galaxy S8+.

recenziaSamsung Galaxy S8 – Najkrajší Android smartfón súčasnosti

O týchto smartfónoch dnes už nikto nepochybuje, že sú právom na špici ponuky medzi Android zariadeniami. Ich k dokonalosti privedený dizajn s veľkým Infinity, so zaobleniami nielen v rohoch, ale aj po stranách, necháva konkurenciu len ticho závidieť.

Nádherný Super AMOLED displej s pomerom strán 18,5:9, rozlíšením QHD+ (1 440 x 2 960 px) a veľkosťou 5,8” v prípade modelu Galaxy S8, resp. 6,2” u Galaxy S8+ poteší pri prezeraní fotografií, ale najmä sledovaní filmov skutočne každého.

Výkonný hardvér, tvorený 8-jadrovým procesorom Exynos 8895, 4 GB pamäťou RAM, internou UFS 2.1 pamäťou veľkosti 64 GB, ktorú hravo doplníte microSD kartou do 256 GB, do úzkych len tak ľahko nedostanete. S novým Galaxy S8/S8+ si zahráte aj najnáročnejšie hry a zvládnete i náročné pracovné úlohy.

Pozrite si8 dôvodov prečo si vybrať Samsung Galaxy S8/S8+

Neoceniteľné sú aj biometrické funkcie, kde okrem obľúbenej čítačky odtlačkov prstov využijete na odomykanie smartfónu či vstupu do zabezpečených aplikácií aj nové technológie, ako je rozpoznanie tváre a snímanie očných dúhoviek. Fotografovanie s novým Samsung Galaxy S8/S8+ vás zase bude baviť vďaka špičkovému hlavnému Dual Pixel fotoaparátu s 12 Mpx rozlíšením, optickou stabilizáciou a clonou f/1,7.

Novinkou Samsung Galaxy S8 a Galaxy S8+ je inteligentné rozhranie Bixby so samostatným tlačidlom, cez ktoré môžete rýchlo pristupovať k najpoužívanejším funkciám, ako sú napríklad kontakty, fotoaparát, galéria, správy, nastavenia či počasie a mnoho ďalšieho. Navyše v ich bohatom balení nájdete okrem nabíjačky či rôznych adaptérov aj prémiové slúchadlá, vyvinuté v spolupráci s expertmi zo spoločnosti AKG, ktorých hodnota v bežnom predaji je 99 eur.

Extra bonusom je možnosť pripojenia k dokovacej stanici Samsung DeX, vďaka ktorej, po spojení s monitorom, myšou a klávesnicou, svoj smartfón premeníte na prenosný počítač. No a nesmieme zabudnúť ani na ich odolnosť voči vode IP68 a možnosť bezdrôtového nabíjania.

Smartfóny Samsung Galaxy S8 a Galaxy S8+ si teraz môžete kúpiť so zľavou 100 €. To znamená, že model S8 vás vyjde iba 699,00 € (namiesto pôvodných 799 €) a cena modelu S8+ je po zľave 799 € (namiesto pôvodných 899 €).

Mimoriadna akcia na získanie zľavy platí od 10. 11. do 12. 11. 2017. Využiť ju môžete u nasledujúcich obchodných partnerov:

Samsung oficiálny eshop, Samsung Brand stores (BA, BB, KE), Alza, Andreashop, Datacomp, Datart, Dates Mobile, Digitall, Domoss, Euronics, Planeo Elektro, Mobileonline, MP3.sk, Nay, Nikita a TPD.

Na príprave článku sme spolupracovali s partnerom Samsung Electronics.

ZdrojSamsung

Komentáre k článku