ZeroLemon má šikovný nabíjací obal pre Galaxy Note8, pridá mu 115%

ZDROJ | ZeroLemon

Samsung Galaxy Note8 je stále pomerne novým zariadením. Výrobcovia príslušenstva ale nezaháľajú a ZeroLemon ponúka majiteľom tabletofónu šikovný obal.

ZDROJ | ZeroLemon

Spoločnosť ZeroLemon nie je na trhu s príslušenstvom pre smartfóny žiadnym nováčikom. Nabíjacie obaly pre smartfóny ponúkala už za čias Samsungu Galaxy Note Edge. V ich portfóliu naopak nájdeme už aj púzdro pre iPhone X, ktorý sa zatiaľ ani nepredáva.

Samsung si po minuloročnom fiasku musel dávať extra pozor na batérie, ktoré do aktuálnej vlajkovej lode vloží. Kórejská spoločnosť preto teraz siahla po nižšej kapacite akumulátorov, ktoré majú „len“ 3 300 mAh. V našom teste síce novinka prežila i jeden náročnejší deň, v niektorých krajinách sa ale recenzenti sťažovali, čo mohol spôsobiť aj iný čipset.

Pozrite siObal InkCase vám pridá e-ink displej na zadnú stranu iPhonu

ZeroLemon si tento problém uvedomuje a do predaja prináša 5 500 mAh nabíjací obal. Výrobca sľubuje nabitie batérie až o 115%, čo znamená napríklad 35 hodín telefonovania, 75 hodín počúvania hudby alebo 16 hodín prehliadania internetu. Veľkú váhu týmto číslam by sme ale nepripisovali.

ZDROJ | ZeroLemon

Dobrou správou je aj pozmenený vzhľad. Zatiaľ čo obaly pre smartfóny Galaxy S8 a S8 mali nevkusnú spodnú bradu, pri Galaxy Note8 inžinieri stavili na redizajn, ktorý krytu prospel. Používateľ si preto nárast vo veľkosti všimne skôr v hrúbke zariadenia. Na zadnej strane sa potom nachádza LED indikátor, ktorý informuje o stave batérie.

Pozrite siMOKASE – obal na smartfón, s ktorým si urobíte i kávu

Ak sa vám obal od ZeroLemon páči, máme pre vás i ďalšiu dobrú správu. Je ňou cena 40 dolárov, ktorá na gadget od známej spoločnosti vôbec nie je vysoká. Problémom môže byť správa, že Amazon produkt neposiela na Slovensko aj to sa však dá obísť bez väčších problémov.

ZdrojZeroLemon

Komentáre k článku