ZenBook Duo – ASUS pokračuje v tradícii duálneho displeja

ZDROJ | ASUS

Asus obnovil svoje portfólio notebookov s dvomi displejmi a prichádza s modelom ASUS ZenBook Duo UX482.

Notebook ponúka 14″ dotykový IPS displej s 12,6″ Full HD sekundárnym displejom s dotykovou obrazovkou. Nová generácia notebooku má zároveň poskytovať lepší mechanizmus náklonu sekundárnej obrazovky, aby sa vytvoril lepší uhol na sledovanie. Po otvorení sa tak obrazovka automaticky vysunie.

Druhý displej má variabilné využitie od multitaskingu cez sledovanie videí až po browsovaní na internete. Príkladom využitia druhého displeja je používateľské prostredie pre kreatívcov, ktoré sa prispôsobí na druhej obrazovke, ktorú tak môžete využiť ako ovládací panel. Podporované sú napríklad Adobe aplikácie.

ZDROJ | ASUS

Pozrite siASUS ZenBook 14 (UX425E) je drobný pracant plný prekvapení

Notebook si môžete vybaviť poslednou generáciou procesorov Intel Core i7 Tiger Lake a tiež grafickou kartou NVIDIA MX450. ASUS ZenBook DUO si tiež viete vybaviť 16 GB RAM a 1 TB úložiskom.

Pracovný notebook podporuje Wi-Fi 6 a Bluetooth 5.0. Nechýba 2x USB-C port, Thunderbolt 4, 1x USB-A, 1x HDMI 2.0 a audio jack.

Okrem základnej 14″ verzie by mala byť dostupná aj verzia Pro s 15″ obrazovkou. Cena zatiaľ priblížená nebola, no dátum vydania je naznačený na koniec tohto mesiaca pre severoamerický trh, pri 15″ na apríl 2021.

ZDROJ | ASUS

ZdrojTlačová správa

Komentáre k článku