Zbohom predlžovačky, modulárny HyperJuice ponúka výkon až do 1 600 W

ZDROJ | HYPER

Spoločnosť HYPER uvádza do predaja modulárnu nabíjačku pripravenú na novú éru kancelárskej práce. Sama o sebe ponúka 3-4 USB-A/USB-C porty, zároveň ju je však možné spojiť s jej dvojičkami a vystavať si tak vlastnú predlžovačku so 64 USB portmi s celkovým výkonom 1 600 wattov.

Mnohí zamestnávatelia už pri návrate z home-officu nepočítajú s návratom k individuálnym stolom do zatvorených kancelárií. Prím by mali hrať otvorené priestory so zdieľanými stolmi. Držať krok s týmto štýlom práce musia aj technológie a na nové trendy reaguje aj spoločnosť HYPER.

Trendy v prvom rade HYPER sleduje už len samotným prechodom na gálium-nitrid, ktorý v podobe nových GaN tranzistorov prináša výrazne menšie nabíjačky s rovnakým, či dokonca vyšším výkonom, ako ponúkali ich predchodcovia z kremíka. Nová nabíjačka zvaná „HyperJuice Stackable GaN“ tak môže ponúkať výkon 65-100 W v rozmeroch do 8,54 x 4,49 x 3,05 centimetra.

ZDROJ | HYPER

K tejto modernej technológii HYPER pridáva aj modulárny systém, v rámci ktorého je možné tieto nabíjačky vzájomne prepojiť ako detskú stavebnicu. Nová nabíjačka bude dostupná v 65 W verzii s jedným USB-A a dvojicou USB-C portov, ako aj v 100 W verzii s ďalším USB-C portom navyše. Tieto dve verzie bude možné vzájomne kombinovať.

ZDROJ | HYPER

Na spoločnom stole tak môžete mať napr. 3-4 takto vzájomne prepojené nabíjačky HyperJuice a bez problémov súbežne nabíjať štyri notebooky, smartfóny a tablety bez výkyvov vo výkone. Maximálne je pritom takýmto štýlom možné prepojiť až 16 nabíjačiek, čím si vystaviate obrovskú USB-A/USB-C predlžovačku s celkovým výkonom 1 600 W.

ZDROJ | HYPER

Sólo USB-A port na oboch nabíjačkách ponúka maximálny výkon 18 W s podporou rýchleho nabíjania smartfónov prostredníctvom Quick Charge 3.0. Susedné USB-C porty ponúkajú v prípade menšej verzie výkon 65 W a v prípade väčšej verzie výkon 100 W. Nová nabíjačka HyperJuice Stackable GaN je už v predaji za 70, resp. 100 dolárov.

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

ZdrojHYPER

Komentáre k článku