Zažite skvelý technologický víkend na IXPO 2019

ZDROJ | IXPO

Už o niekoľko dní môžete zažiť skvelý technologický víkend a užiť si najnovšie technológie, vypočuť si svetových spíkrov, zasúťažiť si v elektronických hrách a mnoho iného. A to aj vďaka NAY.

ZDROJ | IXPO

Budúci víkend, presnejšie od 26. do 28. apríla 2019, sa koná technologický kongres a zážitkový festival v jednom, IXPO 2019. Mimochodom, viete čo je IXPO? Podľa vyjadrenia samotných organizátorov je to novodobé EXPO. Písmeno „I“ reprezentuje inováciu, inteligenciu, inšpiráciu a najmä interakciu. Je to najväčší technologický festival na Slovensku. Spája v sebe bohaté témy a úžasné zážitky pre všetkých, ktorých zaujíma budúcnosť.

ZDROJ | IXPO

IXPO je určené pre všetkých moderných ľudí, a tým myslíme aj vás, čitateľov technologického portálu TECHBOX.sk. Najlepšie, ak sa na podujatie vyberiete s celou rodinou, zabavíte sa, naučíte sa niečo nové a spolu nazriete do budúcnosti. Svoje si tu nájdu naozaj všetci. Od mladých nadšencov, cez odborníkov z brandže až po zvedavých seniorov. A na svoje si prídu samozrejme aj deti!

Technologický festival IXPO 2019 sa uskutoční v Bratislave na Tyršovom nábreží, kde na ploche 6 400 m² nájdete futuristické expozície v technologickej zóne, prezentované vystavovateľmi ako napríklad Orange, Tatra banka, ESET, Lenovo a ďalší.

ZDROJ | IXPO

Taktiež si budete môcť vypočuť prednášky skvelých spíkrov, medzi ktorími bude Ivan Aľakša (fantasy literatúra), Pamela Babučšáková (bankovníctvo), MUDr. Tomáš Brngál (virtuálna realita), Ivan Golian (telekomunikácie), Peter Bešina (kryptomeny/financie) a mnohí iní.

Určite si však nenechajte ujsť GAMING IXPO, najväčšiu hernú zónu na Slovensku. Môžete sa tešiť na najnovšie hardwarové vychytávky svetových značiek, predstavenia herných noviniek a interaktívny sprievodný program. Hry však nie sú len o zábave, ale aj o širokých kariérnych možnostiach, ktoré práve v gamingovej zóne spoznáte. Hlavným partnerom gaming zóny je NAY.

ZDROJ | IXPO

V rámci bohatého programu vám odporúčame navštíviť aj NAY Stage, kde budú prebiehať viaceré súťaže pre divákov o hodnotné ceny. Zasúťažiť si môžete v hrách NHL 2019, FIFA 19, Forza Motorsport 7, ale aj Fortnite. Čakajú vás tu aj hodnotné a zaujímavé prednášky, ktorých spíkrami budú napríklad Petr Vodák, Lucia a Šimon Šickovci, Kate Edwards alebo aj Ducklock a FiFqo.

ZDROJ | IXPO

Tak čo, máte už program na nasledujúci víkend? Vyberte sa s priateľmi či rodinou na technologický festival IXPO 2019 a zažite najnovšie technológie. Navyše, ešte do utorka 23.4 do 10:00 hodiny máte skvelú príležitosť vyhrať vstupenky na IXPO 2019. Stačí, ak sa zapojíte do facebookovej súťaže NAY a vyhrať môžete 10x 3-dňovú vstupenku.

Článok bol pripravený v spolupráci s partnerom NAY.

ZdrojNAY

Komentáre k článku