Zaži TECH hračky už tento víkend 13. – 14. októbra v Bratislave

Zažite s nami emóciu. Pohodlne sa usaďte, zavrite oči. Ponorte sa do deja spolu s filmovými hrdinami. Ochutnajte zvuk. Zažite TECH hračky. Výstava toho najlepšieho zo sveta audio, video, hifi, hi-end a technológií sa bude konať už tento víkend v hoteloch Crowne Plaza Bratislava a Austria Trend Hotel Bratislava.

Na výstave Audio Video Kino 2018 si každý nájde to svoje. Či ste audiofil, fanúšik analógu alebo fanúšik najnovších digitálnych formátov, či len zvedavec, ktorý si hľadá tú svoju zostavičku na prehrávanie a počúvanie hudby. Doma, v práci, alebo na výlete. Počas výstavy si budete môcť vypočuť aj rôzne akustické vystúpenia umelcov. V slúchadlovej zóne si budete môcť porovnať na jednom mieste rôzne slúchadlá. To však nie je všetko.

ZDROJ | McIntosh

TECHBOX ZÓNA

Tento rok vám prenesieme aj úplne nový priestor TECHBOX ZÓNA, ktorý vás vtiahne do sveta gadgetov rôzneho druhu. Najväčšia sála ROME, hotela Crowne Plaza Bratislava, na ploche 252 m2 ponúkne zaujímavé prezentácie, rozhovory, súťaže o hodnotné ceny, ale aj oddychovú Tuli zónu.

Okrem iného spoznáte najnovšie odolné smartfóny CAT a Land Rover vrátane novinky CAT S61 s laserovým diaľkomerom či zabudovanou infrakamerou. Pre prvých 50 návštevníkov stánku CAT máme navyše darček.

ZDROJ | CAT

Sony v TECHBOX ZÓNE ukáže svoju aktuálnu vlajkovú loď Xperia XZ3, ktorú jednoducho treba vidieť naživo. Nové telo, špičkové technológie a OLED dipslej vás chytia za srdce.

Spoznáte s nami aj smart svet Xiaomi, ktorý predstavujú mobilné telefóny, notebooky, slúchadlá, ale aj pomocníci do obývačky, kuchyne, kúpeľne aj do detskej izby i pracovne.

https://youtu.be/ucUWi6exY08

Vďaka Domotronu môžete autonómne riadiť všetky technológie v domácnosti aj hlasom. V TECHBOX ZÓNE totiž uvidíte integráciu najnovšej sady smart reproduktorov Bose Home, ktoré v sebe majú inštalovanú hlasovú asistentku Alexu od Amazonu.

ZDROJ | Domotron/Bose

Ukážeme vám aj unikátnu streamovaciu službu otta zo Slovenska, v ktorej nájdete jedinečné európske kino, českú a slovenskú klasiku, koncerty či dokumenty.

Nová ŠKODA KODIAQ bude zase pripravená pre všetkých nadšencov technológií v automobiloch. Vedeli ste, že dnes je už možné mnohé funkcie auta ovládať aj cez smartfón? Príďte a ukážeme vám to.

Zažite s nami TECH hračky.

Viac informácií o podujatí výstava Audio, video, kino 2018 vrátane novej TECHBOX ZÓNY nájdete na stránke audiovideokino.sk alebo na Facebooku.

Tešíme sa na vás cez víkend 13. a 14.10. 2018 od 10.00 hod do 18.00 hod.

Partner pre bezpečný internet vecí

Komentáre k článku