Zamilujete si nové balíky služieb Love od Orangeu? Toto ponúkajú

Orange dnes ukázal, ako bude vyzerať jeho nová ponuka konvergentných služieb od piatku 22. septembra 2017. Do ponuky prídu úplne nové balíky služieb Love kombinujúce volania, internet ale i TV. Poznáme detaily.

Mať všetko od jedného operátora má svoje výhody. Nielenže platíte jednu faktúru, ale môžete získať výhodnejšiu cenu a dá sa napísať, že aj určitý štandard kvality služieb. Orange si uvedomuje svoju silu a obrovský potenciál práve v tejto oblasti, a tak upravuje ponuku konvergentných služieb pre domácnosti, ktoré doteraz ponúka ako balíky Orange Mix. Po novom si budete môcť objednať balíky služieb Love, budú drahšie, ale už aj s hlasovým paušálom.

Novú ponuku balíkov služieb Love prezentoval Radoslav Barka – Head of Marketing Orange Slovensko

Love Optimal

Love kombinuje mobilné a fixné služby, pričom si budete môcť vybrať z troch úrovní kombinácií označených ako Love Basic, Optimal a Premium. Tie sa líšia len v rýchlosti internetu a ponuke programov digitálnej televízie. Volací program je u všetkých balíkov rovnaký, a to hlasový paušál s nekonečnými volaniami do všetkých sietí na Slovensku a v rámci EÚ, 500 minútami na volania zo Slovenska do krajín EÚ, USA a Kanady, či neobmedzenými SMS správami.

Nezabudlo sa našťastie ani na dáta, ktorých nie je málo. K dispozícii máte 4 GB dát využiteľných aj v EÚ. Podľa operátora bude pravdepodobne najpredávanejším balíkom práve Love Optimal, ktorého cena je 50 €. V tejto cene dostanete okrem spomínanehé hlasového paušálu aj optický internet Home Optimal Fiber s rýchlosťami 300/30 Mb/s.

Okrem toho budete mať k dispozícii televíziu so 67 stanicami (16 v HD kvalite), samozrejme tiež bežiacu na optike aj s 31-dňových TV archívom zadarmo. A aby sme nezabudli, v rámci balíka dostanete 200 € bonus na kúpu zariadenia, podľa vlastného výberu z ponuky operátora.

Ak televíziu z akéhokoľvek dôvodu nepotrebujete, existuje aj verzia Love Optimal bez TV, pričom mesačný poplatok sa zníži na 45 € a dotácia na kúpu zariadenia bude 180 €, teda o 20 € nižšia.

A čo ak nie ste v pokrytí optiky (mimochodom do konca roka 2018 chce Orange pokryť optikou 580-tisíc domácností, čo je viac ako tretina populácie Slovenska)? Vtedy si môžete vybrať balík Love Optimal 4G, kedy optický internet nahradí fixné LTE pripojenie vďaka službe Home Premium 4G s rýchlosťami 30/2 Mb/s. V tomto prípade získate aj bonus na TV vo výške 6 €. Mesačný poplatok však bude nižší, a to 44 €. Nižšia bude opäť aj dotácia na zariadenie, kde si môžete uplatniť 176 €.

Love Basic

Najdostupnejšou verziou z nových balíkov bude Love Basic. Ten opäť ponúkne spomínaný volací program, ale optický internet vám pôjde pomalšie, a to rýchlosťou 30/5 Mb/s (Home Basic Fiber). Úprimne? Pre mnohé domácnosti takýto internet úplne postačí. Čo však nemusí stačiť je menej TV kanálov pri televízii. V tomto prípade ich máte k dispozícii 20 (Home Basic TV), navyše bez možnosti dokúpenia ďalších tématických alebo prémiových balíkov.

Mesačný poplatok je pritom iba o 5 € nižší ako v prípade Love Optimal, a dokonca aj dotácia na zariadenia v tomto prípade nišžia – konkrétne 180 €.

Úplne najmenej zaplatíte pri konvergentnej ponuke, ak si vyberiete balík Love Basic bez TV. Váš mesačný poplatok by bol v takomto prípade 40 €. Rovnako zaplatíte aj v prípade, že nie ste v pokrytí optikou. Na internet budete môcť pristupovať cez fixné LTE s rýchlosťami 15/1 Mb/s.

Love Premium

A teraz to najlepšie. Ak ste nároční, a dáte dokopy 60 €/mesačne, rozhodne berte balík Love Premium. Opäť hlasový program zostáva rovnaký, avšak internet vám pôjde vďaka službe Home Premium Fiber rýchlosťou až 500 Mb/s pre download a 50 Mb/s pre upload. Samozrejme cez optiku.

Aj v TV nebudete musieť robiť kompromisy, k dispozícii vám bude služba Home Premium TV s 85 TV stanicami, pričom v cene mesačného poplatku Love Premium máte aj 2 tématické kanály a 1 prémiový. Tie si môžete vybrať podľa vlastného vkusu.

V tomto prípade dostanete aj navjvyššiu dotáciu na zariadenie, a to vo výške 240 €. A opäť platí, že ak nechcete televíziu, balík Love Premium bude lacnejší, zaplatíte zaň 50 € mesačne. Aj dotácia bude o 40 € nižšia. Pri balíku Love Premium sa však nemáte možnosť rozhodnúť pre internet na báze fixného LTE, jednoducho ak nemáte optiku, tento balík rovno obíďte.

Love Family/Love Kids

Ešte ste sa nestratili? Ponuka balíkov Love vyzerá na prvý pohľad zložito, ale keď sa na ňu pozriete podrobnejšie, rýchlo sa zorientujete. No aby vám operátor dal ešte ďalšieho chrobáka do hlavy, lebo ušetriť chce každý, máte možnosť si k balíkom Love vziať aj špeciálne volacie programy, ktorých môžete mať maximálne 3.

Na výber je volací program Love Family identický s tým,  ktorý máte v balíkoch Love, a teda s neobmedzenými volaniami, SMS a 4 GB dát. Zaň zaplatíte 25 €/mesačne a dostanete 100 € zľavu na zariadenie.

Druhý volací program je Love Kids, ktorý ponúkne za 8 €/mesačne 100 minút do všetkých sietí v SR a v rámci EÚ, rovnako 100 SMS a 100 MB dát. Zľava na zariadenie je v tomto prípade 32 €.

Ak by ste si vybrali balík Love Premium a k nemu 3x Love Family môžete tak mať maximálnu zľavu na zariadenia do vašej domácnosti vo výške 540 €.

Ako sa vám nová ponuka Orangeu, ktorá nahrádza doterajší Orange Mix, páči? „Zamilovali“ ste sa, ako by si to pravdepodobne podľa názvu balíkov operátor prial?

ZdrojOrange

Komentáre k článku