Zahrajte sa vianočnú hru O2 o viac ako 1000 cien, stačí hľadať!

O2 do ulíc slovenských miest a obcí prostredníctvom technológie Street View umiestnilo vyše tisíc darčekov. Darčeky nájdete tak, že sa budete virtuálne prechádzať v uliciach slovenských miest cez Mapy Google. Tak klikajte na www.darcekyvuliciach.sk a nájdite si svoje darčeky.

 Darčeky v uliciach

On-line hra „Darčeky v uliciach“ je vraj určená pre všetkých, ktorí sa chcú na internete zabaviť, hoci nájdenie darček trvá poriadne dlho. Od 6. do 20. decembra sa môžete zapojiť do hry na web stránke darcekyvuliciach.sk, pričom registrácia nie je povinná. Ak však hráč pri nájdení darčeka budete chcieť výhru aj získať, aplikácia vás vyzve k registrácii, ktorá bude pre uplatnenie výhry už povinná. Kliknutím na darček, ktorý v uliciach nájdete sa dozviete, akú výhru získava.

 

Darčeky budú do hry dopĺňané postupne počas celého jej trvania. Samotná hra sa odohráva v prostredí Google Street View – v uliciach slovenských miest, kde sú ukryté rôzne prekvapenia. O2 do hry umiestnilo vyše tisícky darčekov, medzi ktorými sú aj telefóny LG Optimus L9 (50 ks) a LG Optimus L3 (150 ks). Ďalšími darčekmi budú filtračné kanvice Brita či 500 O2 bábok alebo 500 zľavových kupónov na nákup príslušenstva k telefónom.

 Darčeky v uliciach

Foto: O2

Komentáre k článku