Zabodujú nové Hi-Res slúchadlá od Pioneeru?

ZDROJ | Pioneer

Zdá sa vám, že trh so slúchadlami do 300 eur je nasýtený? Pioneer so svojimi slúchadlami SE-MHR5 je presvedčený, že nie.

Ocitnúť sa v spoločnosti takých značiek ako je Sennheiser, Bose, alebo Beats je určite príjemné. Horšou správou je, že všetko sú to rokmi overené firmy a priami konkurenti. Čím chce teda zaujať Pioneer?

Slúchadlá majú frekvenčný rozsah 7 až 50 000 Hz, citlivosť 102 dB pri impedancii 45 ohmov. Slúchadlá spĺňajú štandard Hi-Res audio. Hmotnosť majú prijateľných 240 gramov.

ZDROJ | Pioneer

Slúchadlá sú skladacie a určené aj pre mobilné využitie. Tu sa však musím pozastaviť, pretože väčšina takýchto zariadení má v sebe zabudovaný mikrofón a využívajú bezdrôtový prenos. Pioneer SE-MHR5 sa spájajú so zdrojom hudby káblom. V balení sú dva druhy odnímateľný káblov.

Prvý je klasický kábel s 3,5-milimetrovým jackom, alebo kábel so 4-pinovým 2,5 mm konektorom pre symetrické zapojenie. Slúchadlá teda majiteľ nebude môcť využiť na telefonovanie a navyše bude musieť so sebou nosiť aj kábel.

Dizajnéri sa inšpirovali retro štýlom v čiernom prevedení typu on-ear, sú teda položené na ušiach. Vyrobené sú z kvalitných a pohodlných materiálov v kombinácii hliník a plast. Dodávajú sa spolu s ochranným obalom.

ZDROJ | Pioneer

Slúchadlá sa zameriavajú nielen na fanúšikov kvalitnej reprodukcie, ale aj na tých, čo si potrpia na pekný vzhľad a sú ochotní minúť 250 eur. Pioneer SE-MHR5 sa im odvďačí svojim verným zvukom doma, aj na cestách.

Pozrite siSlúchadlá Debussy vás očaria okázalým dizajnom a OLED dotykovým panelom

Komentáre k článku