Za štyri mesiace si slovenská kryptomena našla cestu do jedenástich krajín

ZDROJ | CRYPTON DIGITAL, SE

Wexo DeFi Token od slovenskej vývojárskej spoločnosti CRYPTON DIGITAL, SE na kryptomenovom trhu pozitívne privítali najmä koneční užívatelia ‒ vlastníci kryptomien. Napriek tomu, že oficiálny predaj Wexo DeFi Tokenu sa začal iba v apríli, už dnes vlastnia túto kryptomenu majitelia z 11 krajín, keď nepočítame domáce Slovensko, kde sa mu zatiaľ darí najlepšie.

Wexo DeFi Token reprezentuje fintech platformu WEXO. Ide o vôbec prvú slovenskú kryptomenu registrovanú na blockchaine Cardano.

Cieľom WEXO je, aby mohol každý v blízkej budúcnosti využívať kryptomeny rovnako komfortne a plnohodnotne, ako bežné fiat meny. Už dnes poskytuje kryptozmenáreň s aktuálne dostupnými všetkými menovými pármi podľa API Binance. Rovnako aj bezpečný trezoring či posielanie a prijímanie kryptomien a vybraných tokenov.

Už pred spustením produktu Wexo Token zakladatelia spoločnosti avizovali expanziu aktivít do okolitých krajín: Českej republiky, Maďarska a Poľska. S pozitívnym ohlasom na týchto trhoch sa streli aj ich kryptomenové portfóliá, ktoré CRYPTON DIGITAL, SE ponúka od roku 2018. Existujúca skupina partnerov a klientov v týchto krajinách uľahčila WEXO Tokenu vstup na miestne trhy a do kryptomenovej komunity.

Po Slovensku sú to práve Česko a Maďarská republika, v ktorých si Wexo Token najrýchlejšie našiel svojich prvých majiteľov.

vľavo Peter Mariš, CMO CRYPTON DIGITAL, SE, vpravo Milan Božik, CEO CRYPTON DIGITAL, SE ZDROJ | CRYPTON DIGITAL, SE

„Samozrejme, ako každý, máme aj my sny a ciele. Naším cieľom je, aby služby aplikácie Wexo používalo 1 % Európy, a o tom, že to je možné, nás utvrdzuje záujem ľudí o kvalitné kryptomenové služby, ktoré reprezentuje Wexo DeFi Token, a možnosti, ktoré im dáva aplikácia Wexo už dnes,“ vysvetlil CEO spoločnosti CRYPTON DIGITAL, SE Milan Božik. 

Štartovacia cena Wexo Defi Tokenu bola v apríli 0,50 eura. Dnes, po tom, ako v tomto mesiaci projekt postúpil do ďalšej fázy, je kúpna cena Wexo Tokenu 0,70 eura. 

„Už dnes je v kryptopeňaženkách našich užívateľov okolo 6 miliónov kusov Wexo Tokenov. A to na troch kontinentoch. Každý mesiac užívateľom aplikácie WEXO pribúdajú nové možnosti, funkcionality. K dispozícii ich majú ako prví. Poslednou z noviniek je nedávno zverejnený program Bounty, ktorý každému umožňuje získať desiatky až stovky Wexo Defi Tokenov zadarmo,“ doplnil Peter Mariš, CMO spoločnosti.   

Desiatky až stovky WEXO DeFi Token zadarmo

Program Bounty ponúka každému možnosť zapojiť sa a získať Wexo Tokeny prakticky zadarmo. Na výber dala spoločnosť aktuálne 6 rôznych online aktivít.

#mywexo
Realizujete sa na sociálnych sieťach? Radi svojim priateľom prezentujete inovatívne novinky? Presne na túto skupinu ľudí myslí Bounty program #mywexo. 

Každý týždeň CRYPTON DIGITAL vyhlási novú challenge. (Aktuálnu informáciu nájdete v Telegramovej chat skupine – https://t.me/WexoCommunity)

Úlohou je vymyslieť čo najlepší a najoriginálnejší obrázok s Wexo. Môžete sa podeliť o zaujímavé fotografie, ktoré vzniknú pri športe, turistike, cestovaní či rutinných činnostiach. Vyhráva najkreatívnejší a interná porota rozhodne o víťazovi, ktorý dostane až 100 Wexo DeFi Tokenov.  Podmienkou je svoju fotografiu na sociálnych sieťach tagnúť @wexopay a #mywexo

Affiliate

Pre ľudí aktívnych vo svete financií, obchodovaní či tých, ktorí do inovatívnych technológií podnecujú aj svoje okolie, alebo by s nimi chceli začať pracovať, je vystavaný program Affiliate.

Po rýchlej registrácii sa v systéme WEXO, stiahnutí si aplikácie a odoslaní pozvánky svojim známym získavate vy a každý váš známy po 10 Wexo Tokenov. 

Registrovať sa môžete tu: wexopay.com

ZDROJ | CRYPTON DIGITAL, SE

500 WEXO Defi Tokenov pre toho, kto prekvapí

Najviac získa ten, kto prekvapí. Na tomto systéme si CRYPTON DIGITAL postavil najhodnotnejší Bounty program. Pre „disciplínu“ Secret bounty neexistuje vopred dané zadanie. Raz mesačne spoločnosť vyberie toho, kto prekvapil najviac a urobil v danom mesiaci najzaujímavejšiu online aktivitu s Wexo sociálnymi sieťami a kanálmi. Odmena je až 500 Wexo Defi Tokenov. 

„Ľudia v každom veku potrebujú zábavu, hru a prekvapenia. Každý predsa rád vyhráva, tak sme sa rozhodli vystavať Bounty program, aký využívajú aj iné svetové spoločnosti. Bez nákladov a nejakého časového zdržania si vie každý otvoriť WEXO kryptomenovú peňaženku, spoznať prostredie aplikácie, lepšie porozumieť svetu kryptomien a podeliť sa o svoje skúsenosti so známymi. Najťažšia úloha je pri Bounty programe na našich pleciach, keď sa musíme rozhodnúť pre víťaza. Preto veľakrát vyhrajú viacerí naraz,“ dodal s úsmevom Peter Mariš.

ZDROJ | CRYPTON DIGITAL, SE

Produktovo časť služieb projektu WEXO aktuálne zastrešuje česká partnerská spoločnosť UPDN ONE, s. r. o. s bohatými skúsenosťami na finančnom trhu. CRYPTON DIGITAL, SE financuje projekt z vlastných zdrojov, ponúka však aj možnosti pre partnerov, ktorí chcú participovať na projekte WEXO a profitovať tak zo zisku inovatívneho produktu.

WEXO Token White Paper 

Komentáre k článku