YouTube Rewind 2019, alebo čo sme pozerali na celej Zemi?

ZDROJ | YouTube

Google, resp. jeho spoločnosť YouTube, nezverejnili len rebríček najpopulárnejších videí pre konkrétne krajiny, ale aj pre celú planétu. Video s najväčším počtom lajkov na celej Zemi je video o najznámejšom vajci na Zemi s prozaickým názvom – Spravme toto video najlajkovanejším videom na YouTube. Stalo sa.

Pozrite siYouTube Rewind 2019 – Čo sme na Slovensku sledovali tento rok najviac?

Hudobným videám dominoval hit Con Calma v od Daddy Yankeeho a Snowa, titul najobľúbenejšie hudobné video s najväčším počtom lajkov si zase odnáša hit Señorita v podaní Shawna Mendesa a Camily Cabello. Aj na globálnej scéne sa dialo mnoho svadieb, no jedna bola predsa len v niečom výnimočná. Ženil sa totiž kráľ YouTubu – PewDiePie a zostrih z tohto špeciálneho dňa Marzie a Felixa získalo takmer päť miliónov lajkov.

V prvej päťke sa k slovu hlásia aj dvaja brazílski tvorcovia – Whindersson Nunes (YouTube kanál whinderssonnunes) a Nilson Izaias Papinho. No a ak by ste si mysleli, že jeden človek nedokáže imitovať viac ako 50 rôznych populárnych spevákov, tak Black Gryph0n presvedčil divákov o presnom opaku. 

Rebríčky ďalších videí si môžete pozrieť na webe YouTube Rewind 2019.

Videá s najväčším počtom lajkov 2019

Najpopulárnejšie hudobné videá 2019

 

 

 

Hudobné videá s najväčším počtom lajkov 2019

 

ZdrojYouTube

Komentáre k článku