YouTube Red za 10 dolárov bez reklám a s exkluzívnym obsahom

ZDROJ | YouTube

Google práve predstavil novú platenú službu YouTube Red vychádzajúcu z YouTube Music Key. Hoci bude služba dostupná zatiaľ len v USA, môžeme ju časom očakávať aj na Slovensku. Základnou myšlienkou novinky, o ktorej sa šuškalo už poriadne dlho, je absencia reklám. Všetkých. Už vás pred videami nebudú otravovať sekundy reklamy, kým ju nezrušíte a ani kontextové reklamy počas sledovania videí. Za to si však používatelia YouTube Red zaplatia 9,99 USD mesačne.

Pozrite siOtravujú vás reklamy na YouTube? Chystá sa ich zrušenie!

https://www.youtube.com/watch?v=YL9RetC0ook

Okrem absencie reklám ale pribudne už začiatkom budúceho roka exkluzívny obsah, ktorý nebude viditeľný pre klasických používateľov. Má ísť nielen o exkluzívne videá či hudbu, ale dokonca aj seriály a filmy. Zároveň s YouTube Red zákazníci dostanú aj kompletný prístup k Google Play Music.

Pozrite si10 najlepšie zarábajúcich YouTuberov

V novej mobilnej appke bude zároveň možné počúvať videá, teda hudobné klipy aj na pozadí. V tomto prípade pôjde skôr iba o počúvanie a na to bude určená aplikácia YouTube Music, ktorá klasické rozhranie YouTube premení na audio streamingovú službu.

YouTube Red
ZDROJ | YouTube

Čerešničkou na torte má byť možnosť sťahovania videí do internej pamäti zariadení (smartfón, tablet). Služba bude pre amerických používateľov dostupná od 28. októbra tohto roku. Výhodou je, že kdekoľvek sa prihlásite cez Gmail, všade budete mať YouTube Red automaticky prístupný.

 

ZdrojYouTube

Komentáre k článku