Yoga Studio – cvičenia pre začiatočníkov, ale aj pokročilých

Nie je pochýb o tom, že joga môže mať veľmi dobrý vplyv na váš fyzický, ale aj psychický stav. Dnes sa preto pozrieme na jednu poprednú aplikáciu, ktorá sa venuje práve tomuto cvičeniu a ponúka bohaté programy pre začiatočníkov, aj pokročilých.

https://vimeo.com/51001887

Hneď na úvod spomenieme jednu veľkú výhodu aplikácie. Okrem toho, že je aktuálne dostupná úplne zadarmo je navyše určená nielen pre iOS a Android smartfóny, ale aj pre majiteľov smartfónov s operačným systémom Windows Phone.

Súčasťou aplikácie Yoga Studio je totiž 65 pripravených cvičení jogy a meditácií, ktoré sú okrem skutočne podrobného popisu doplnené aj videá v HD kvalite. Svoje cvičenie si tak v aplikácii nájdu tak začiatočníci, ako aj pokročilí cvičenci.

Yoga Studio iOS 1 Yoga Studio iOS 2

Samozrejme si v aplikácii môžete pomocou už pripravených cvičení vytvoriť aj úplne vlastné hodiny cvičenia jogy a meditácie. Využiť na to môžete databázu viac ako 280 polôh, ktoré sa v joge používajú.

Vybrať si pritom môžete aj dĺžku vašej hodiny a to od 10-tich minút až po 60 minút. Už v základnej verzii máte na výber niekoľko setov cvičení pre začiatočníkov, stredne pokročilých a skúsených používateľov.

Yoga Studio iOS 3 Yoga Studio iOS 5

V jednotlivých setoch cvičení môžete navyše veľmi jednoducho vyhľadávať a nájsť tak cvičenie, ktoré vám bude vyhovovať ná základe určeného zámeru, alebo času. Ak teda máte aktuálne iba 15 minút na cvičenie, rýchlo si nájdete zodpovedajúcu sériu cvičení.

Všetky dostupné cvičenia sú navyše po prvom stiahnutí dostupné priamo na vašom zariadení. Pre používanie aplikácie Yoga Studio tak nepotrebujete internetové pripojenie.

Yoga Studio iOS 8 Yoga Studio iOS 9

 

Pomocou aplikácie Yoga Studio si navyše môžete priamo plánovať svoje cvičenia. Tie sa budú synchronizovať s vašim kalendárom, takže budete vedieť svoj program prispôsobiť tomu, aby ste si čas na cvičenie našli.

Okrem toho v aplikácii Yoga Studio nechýba ani možnosť sledovania už absolvovaných hodín jogy, ako aj lekcií, ktoré ste cvičili v poslednej dobe, alebo tých, ktoré ste cvičili najčastejšie.

Yoga Studio iOS 11 Yoga Studio iOS 6

Veľkou výhodou je aj možnosť prehrávania lekcií na vašom televízore prostredníctvom Apple AirPlay, ako aj integrácia s Apple Health pre sledovanie množstva spálených kalórií.

Yoga Studio je teda komplexná joga aplikácia, ktorá je vynikajúcim pomocníkom pre ľudí, ktorí chcú jogu iba vyskúšať, ale aj pre ľudí, ktorí už svoje skúsenosti s jogou majú.

TECHBOX tip redakcie

Yoga Studio92%

Veľkosť:
123 MB
Platforma:
iOS 8.0 a novší, Android 4.1 a novší, Windows 10 a novší
Cena:
3,99 €

Jedna z najlepších komplexných aplikácií pre jogu, ktorá je vynikajúcim pomocníkom pre začiatočníkov aj pokročilých cvičencov.

Komentáre k článku