So Xiaomi Mi IH Rice Cooker uvaríte chutnú ryžu aj iné jedlá

ZDROJ | Xiaomi

Radi si varíte ryžu, alebo pripravujete iné chutné pokrmy vo vodnom kúpeli či na pare? Tak zbystrite pozornosť. Xiaomi predstavilo nový varič ryže Xiaomi Mi IH Rice Cooker (Dianfanbao 2).

https://www.youtube.com/watch?v=qYURG-kvVY4

Pozrite siXiaomi Mi Rice Cooker – takú ryžu vám neuvarí ani šéfkuchár

xiaomi-mi-ih-rice-cooker-01a
ZDROJ | Xiaomi

Novinka nadväzuje na predošlý model, predstavený v marci tohto roka. Rozmerovo sú takmer na vlas zhodné, novinka má tak isto 3-litrovú vnútornú nádobu, no oproti predchodcovi nemá ani jeho polovičnú cenu. Ale o tom neskôr.

xiaomi-mi-ih-rice-cooker-16a
ZDROJ | Xiaomi

Podstatou varenia je IH elektromagnetické vykurovanie prostredníctvom elektromagnetickej indukcie. Vďaka tomu, s prispením výbornej tepelnej vodivosti i špeciálnej, 3-milimetrovej povrchovej úpravy nádoby, je jedlo rýchlejšie a rovnomernejšie uvarené.

Pozrite siXiaomi Mi Air Purifier Pro zabezpečí čistý vzduch doma i v kancelárii

xiaomi-mi-ih-rice-cooker-12
ZDROJ | Xiaomi

Rice Cooker má veľkosť 300 x 251 x 200 mm a celkovú hmotnosť 5,8 kg. V bielom prevedení pôsobí elegantne a vhodne zapadne do ktorejkoľvek kuchyne. Ovládať ho môžete tlačidlami na vrchnej strane, kde je aj LED displej, alebo prostredníctvom aplikácie v smartfóne.

xiaomi-mi-ih-rice-cooker-15a
ZDROJ | Xiaomi

Tá, podľa čiarového kódu na balení ryže, rozpozná viac ako 200 druhov ryže a na prípravu jedál môžete využiť databázu s vyše 3 000 metódami prípravy. Rice Cooker predsa nie je určený len na varenie ryže, ale aj zeleniny, mäsa, polievok, cestovín a mnohého iného.

xiaomi-mi-ih-rice-cooker-14a
ZDROJ | Xiaomi

Pozrite siiRobot boj sa, prichádza Xiaomi Mi Robot Vacuum

Nový Mi IH Rice Cooker sa v Číne začne predávať, rovnako, ako čistička vzduchu Mi Air Purifier Pro, v piatok 11. 11. 2016 za cenu 399 jüanov (cca 54 €), čo je suma, ktorá zaujme aj mnohých našich kulinárov. Hlavne v porovnaní s predošlým modelom s cenou 999 jüanov. No či sa práve nový Mi IH Rice Cooker dostane na náš trh je otázne.

ZdrojXiaomi

Komentáre k článku