Xiaomi Mi Bunny Watch 3 – detské smart hodinky s 4G LTE a GPS

ZDROJ | Xiaomi

Xiaomi predstavilo nové smart hodinky Mi Bunny Watch 3 pre deti. Vďaka zabudovanej GPS a podpore 4G LTE sietí môžu rodičia sledovať, kde sa ich dieťa aktuálne nachádza.

Hlavným hardvérom hodiniek Xiaomi Mi Bunny Watch 3 je 1,41-palcový AMOLED displej s rozlíšením 320 x 360 pixelov, ktorý chráni 2,5D sklo Gorilla Glass. Nad displejom je umiestnený 2-megapixelový fotoaparát, ktorý využíva zabudovaná aplikácia na identifikáciu rastlín. Fotoaparát s 30-stupňovým záberom je však možné využívať aj na klasické fotenie a dokonca aj na natáčanie HD videí.

ZDROJ | Xiaomi

Vo vnútri je umiestnený slot na nano-SIM kartu s podporou 4G LTE sietí a nechýba ani podpora GPS/A-GPS a Wi-Fi. Deti môžu z hodiniek volať rodičom a rodičia naopak môžu vďaka GPS sledovať aktuálnu polohu dieťaťa. Hodinky dokonca dokážu upozorniť rodiča na to, že jeho dieťa opustilo určenú bezpečnú zónu.

ZDROJ | Xiaomi

Xiaomi udáva, že by mali hodinky na jedno nabitie vydržať zhruba 30 hodín a do plna sa nabijú za 50 minút. Už po 10 minútach nabíjania majú hodinky poskytnúť výdrž 11 hodín.

Pozrite siXiaomi Mi A2 a Mi A2 Lite – nové smartfóny do rodiny Android One

Nabíjanie prebieha cez microUSB port, ktorý je ukrytý pod gumenou krytkou. Mi Bunny Watch 3 využívajú vlastný operačný systém, no skrz pripojenie Bluetooth 4.0 sú kompatibilné s operačnými systémami Android a iOS.

ZDROJ | Xiaomi

Samotné hodinky majú váhu len 51 gramov, a aj s remienkami majú rozmery 240 x 43 x 15 milimetrov. Gumené remienky chránia telo hodiniek a dostupné v modrej a rúžovej farbe. Okrem toho ponúkajú odolnosť IPX7, takže im neprekáža ani voda.

ZDROJ | Xiaomi

Xiaomi Mi Bunny Watch 3 sú aktuálne v predaji iba na čínskom trhu v obchodoch Mi Mall, TMall, Suning a JD.com, pričom v prepočte stoja zhruba 75 €. Dostupnosť na ďalších trhoch zatiaľ nebola oznámená.

ZdrojGSMArena,Xiaomi

Komentáre k článku