Xiaomi má Bluetooth reproduktor za super cenu

ZDROJ | Xiaomi

Xiaomi predstavuje tento týždeň jednu novinku za druhou. Okrem cenovo dostupného a pomerne dobre vybaveného smartfónu Xiaomi Mi4c predstavil čínsky výrobca aj nový Bluetooth reproduktor Mi Bluetooth Speaker. Ten samozrejme bude chcieť v prvom rade zaujať cenou, ale okrem toho ponúkne aj pomerne slušnú výbavu.

Xiaomi Bluetooth Speaker_02

Samotný reproduktor sa skrýva v hliníkovom tele, do ktorého výrobca umiestnil aj 1 500 mAh batériu. Tá by mala byť schopná kompaktný reproduktor napájať po dobu 8 hodín. Kvalitu reprodukcie dostal za úlohu integrovaný zvukový procesor DSP, ktorý je súčasťou čipsetu Anerva AV3102.

Pozrite siXiaomi Mi 4c – nová vlajková loď za smiešnu cenu

Okrem Bluetooth však môžete na prehrávanie využiť aj integrovaný microSD slot a samozrejme Xiaomi nezabudlo ani na mikrofón, takže v prípade potreby môžete pomocou tohto reproduktoru prijať aj hovor.

A to najlepšie na koniec, Xiaomi bude Bluetooth speaker predávať na domácom trhu za cenu 199 CNY, čo je v prepočte o niečo menej ako 28 €. To je viac ako priaznivá cena. Xiaomi Bluetooth Speaker bude v predaji v zlatej, modrej a ružovej farbe. Kedy a či sa na náš trh dostane, známe nie je.

ZdrojXiaomi

Komentáre k článku