Xiaomi aj na Slovensko prinieslo Redmi Note 10 Pro Mi Fan Festival Edition

Kúpiť si výhodne dobrý smartfón, to chce každý z nás. Odlíšiť sa však nepodarí každému. Ukážeme vám novinku, ktorú kúpite výhodne, ale dostanete aj niečo naviac.

Xiaomi už na Slovensku netreba nikomu predstavovať, a to nielen vďaka smartfónom, kolobežkám, ale aj množstvu ďalších high tech gadgetov, ktoré si viete dopriať za priaznivé ceny. Viete však, že len raz v roku prichádza Xiaomi Mi Festival, kedy si vybrané produkty kúpite výhodne? Aktálne taký beží aj na Slovensku, pozrite sa na stránky oficiálneho distribútora mi-store.sk, či si nenájdete niečo, čo vás zaujme.

My sme v redakcii rozbalili špeciálny model Xiaomi Redmi Note 10 Pro práve v edícii Mi Fan Festival Special Edition. Tento „zberateľský“, ale zároveň vynikajúco vybavený smartfón s priaznivou cenou by ste rozhodne nemali nechať bez povšimnutia. Aktálne ho kúpite za 309 eur. A pozrite, čo za tri stovky dostanete!

Už samotné balenie novinky Redmi Note 10 Pro Mi Fan Festival Special Edition vás príjemne prekvapí. Nudné balenie nahradila vesmírna potlač a špecialitkou je pohľadnica MMF 2021 s nálepkami z druhej strany. Xiaomi ukazuje, že aj za relatívne dostupný peniaz môžete dostať maximum.

Už samotné balenie poteší, okrem špeciálnej edície pohľadnice s nálepkami dostanete transparentné puzdro či výkonnú 33W nabíjačku vrátane USB kábla. Smartfón má bronzovú farbu a unikátne logo MMF 2021 na zadnej strane, hneď vedľa loga Redmi.

Na zadnej strane neprehliadnete štvoricu fotoaparátov. Hlavný snímač má 108 Mpx, vedľa neho je 8 Mpx širokáč, 5 Mpx makro snímáč či 2 Mpx hĺbkový snímač.

Samotné prostrednie fotoaparátu je prehľadné a nechýba množstvo režimov, vrátane profi nastavení. Vytvárať môžete priamo aj krátke videá pre zdieľanie či vlogy. Samozrejmosťou je duálne video, kedy naraz zaznamenáte obraz z predného aj zadných fotoaparátov.

Novinka pritom ponúkne až 6,67-palcový AMOLED displej so 120Hz technológiou. Navyše vás potešia aj stereo reproduktory, takže pri pozeraní vídeí či hraní hier budete mať nielen vizuálny, ale aj audio zážitok. Stále sa rozprávame o smartfóne za 329 eur, ktorý si v rámci Mi Fan Festivalu kúpite za 309 eur.

A príjemným prekvapením je aj samotné rozhranie MIUI 12, ktoré je vďaka výkonnému procesoru Snapdragon 732G či 8GB RAM fičí naozaj bez zaváhania. Navyše internú 128 Gb pamäť môžete rozšíriť pamäťovými kartami a pritom si naplno užívať Dual SIM režim, v smartfóne sloty nechýbajú.

A aby ste si všetko užili naplno, k dispozícii je 5 020 mAh batéria, takže so smartfónom môžete vyraziť smelo aj do terénu bez možnosti nabíjania.

Ak sa vám novinka páči, získate ju výhodnejšie do 18. apríla 2021. Dovtedy totiž na Slovensku beží Mi Fan Festival so zľavami na vybrané produkty Xiaomi.

 

 

 

 

 

 

Komentáre k článku