Wyze Cam v2 – lacná, no inteligentná bezpečnostná kamera

ZDROJ | Wyze Labs

Bezpečnostné kamery nie sú lacné a už vôbec nie, ak ponúkajú smart funkcie. To ale neplatí pre kameru Wyze Cam, ktorá prichádza už v druhej verzii za zlomok ceny oproti konkurencii.

https://youtu.be/kRytpc3q4Lw

Wyze Cam v2 je malá hranatá kamera, ktorá zvládne vytvárať záznam v rozlíšení 1080p a následne ho prenášať do mobilnej aplikácie. Ak kamera zaznamená pohyb, objekt v zázname zvýrazní a záznam uloží do cloudovej služby na dobu dvoch týždňov. Táto cloudová služba je mimochodom úplne bezplatná.

Pozrite siAmazon Echo Spot – naučí nás Amazon na videohovory?

Kamere nechýba ani infračervené svetlo, vďaka ktorému kamera vidí v tme. Spoločnosť Wyze Labs sľubuje, že v marci kamera získa prepojenie so službou Amazon Alexa a IFTTT. Pomocou Alexy sa síce kamera nebude dať ovládať, no záznam z kamery bude možné sledovať zo zariadení Amazon Echo Show a Echo Spot.

ZDROJ | Wyze Labs

Wyze Cam v2 neponúka nič, čo by sme predtým nevideli pri kamerách iných značiek. Hlavnou výhodou kamery Wyze Cam v2 je jej cena 19,99 dolárov. S touto cenou si môžete zakúpiť aj niekoľko kamier Wyze Cam v2 a stále zainvestujete menej, ako kúpou jedinej kamery inej značky.

ZDROJ | Wyze Labs

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

Komentáre k článku