World Spin – hlavne správne otočiť

Obchod Play ponúka veľké množstvo zaujímavých hier, ktoré stoja za vyskúšanie. Medzi bezplatnými hrami ste možno aj vy narazili na World Spin. Hra o otáčaní platformy s precíznou citlivosťou.

 World-Spin-14 World-Spin-1626

Na jednoduchosti založená hra je o nakláňaní plošiny doprava či doľava s cieľom dostať bielu loptičku na červené tlačidlo. Prvé úvodné levely sú jednoduché a poskytujú možnosť prekonávať čas úspešného dokončenia.

Autori ponúkajú viac než 120 rozdielnych úrovní, no už pri 30-ke pocítite náročnosť. Dokončenie na prvý krát už nebude samozrejmosťou. Získané body prechádzaním levelov môžete využiť na kúpu nových loptičiek.

https://www.youtube.com/watch?v=J9A86tzxxbM

Ak by niekoho omrzeli už vytvorené levely, môže skúsiť vlastnú tvorbu alebo výtvory ostatných hráčov. Hra neponúka prehľadný zoznam, no po stlačení na jeden z ponúkaných typov sa okamžite začne načítavať nový level.

Je možné vybrať si z nových, ľahkých, populárnych, prípadne skúsiť extra ťažké pod názvom nočná mora.

World-Spin-19 World-Spin-17

Na tvorbu môžeme využiť 80 voľných slotov, čo predstavuje širokú škálu pre realizáciu. Po prejdení do módu tvorby vyskočí obrázok s jednoduchým popisom. Po opätovnom kliknutí na obrazovku sa môžeme pustiť do vytváranie vlastnej verzie hry.

Ťahaním po mriežkovanej ploche sa zobrazujú prvé línie možno ďalšieho populárneho levelu. Už vyplnené štvorce sa dajú zväčšovať a následne zmenšovať a ak je nutné, aj otáčať. Hra poskytuje celú paletu objektov, čo umožňuje vytvorenie jedinečného mechanizmu.

World-Spin-20 World-Spin-22

Každý level môžete nájsť pod jeho menom, takzvaným ID. Hra je rozšírená v Japonsku, čo dokazujú pre nás nezrozumiteľné názvy. No časom určite natrafíte aj na anglickú tvorbu, možno aj slovenskú.

World Spin93%

Veľkosť:
24,00 MB
Platforma:
Android 4.1 a novší, iOS 8.0 a novší
Cena:
0,00 €

Aj v tomto prípade platí, v jednoduchosti je krása. Hra síce neohúri modernou grafikou, no poteší svojou variabilitou a možnosťou sebarealizácie.

TECHBOX tip redakcie

 

Komentáre k článku