Wonky Ship – toto vesmírne dobrodružstvo vám zabrnká na nervy

Ako by vyzerala legendárna arkádová hra Asteroids, ak by ste ju chceli pretvoriť podľa moderných herných štandardov? Asi ako Wonky Ships, náročná, zábavná, no po chvíli trochu monotónna mobilná hra.

https://youtu.be/oe74kcktQcY

V hre Wonky Ship chytíte do rúk kormidlo vesmírnej lode, ktorú do seba vťahuje čierna diera a spolu s vami do seba vťahuje aj asteroidy, ktorým sa musíte uhýbať. Pravou a ľavou stranou obrazovky ovládate pravý a ľavý motor, čím zároveň udržiavate raketu dostatočne ďaleko od čiernej diery.

Pozrite siCalculator: The Game – zábavná matematická hra s netradičnou kalkulačkou

Vašou úlohou je vydržať čo najdlhšie, vyhnúť sa čo najväčšiemu počtu asteroidov a popri tom ideálne urobiť nejaké premety, ktorými získate bonusové body.

Okrem tohto režimu je v hre aj režim pre viacerých hráčov, v ktorom sa asteroidom uhýbate spoločne s ostatnými hráčmi a víťazí ten, kto sa vydrží najdlhšie. Tu ponuka režimov končí a tým aj akákoľvek motivácia hrať hru dlhodobejšie.

Opakované hranie má zmysel, len ak chcete získavať mince na nákup nových lodí. V hre samozrejme nechýbajú mikrotransakcie, za ktoré si môžete zakúpiť mince, ochranné štíty proti asteroidom a dočasné oslabenie gravitácie.

Hre by slušal nejaký vtipný príbeh, alebo aspoň nejaký úrovňový systém, ktorý by vás motivoval sa k hre vracať. Wonky Ship je postavená na dobrom koncepte a má dobrú fyziku a grafiku, no tento potenciál ďalej nerozvíja a zostáva pri klasickej overenej šablóne mobilných hier.

Wonky Ship83%

Veľkosť:
83,5 MB
Platforma:
iOS 7.0 a vyšší, Android 4.1 a vyšší
Cena:
0,00 €

V hre Wonky Ship máte neľahkú úlohu uchrániť svoju vesmírnu loď pred čiernou dierou a pred asteroidmi, ktorým sa musíte opatrne uhýbať.

Komentáre k článku