Withings Steel HR Sport – ďalšie hodinky s meraním VO2 max a GPS na obzore

Spoločnosť Withings, ktorá sa venuje zdravotníckym smart gadgetom, najnovšie predstavila inteligentné hodinky Withings Steel HR Sport.

Hodinky ponúkajú kompletnú ponuku športových funkcií ako napríklad meranie srdcového tepu, GPS a nechýba tiež meranie kondície vďaka VO2 max senzoru.

Po dizajnovej stránke sa môžeme tešiť na elegantnú kombináciu minimalizmu a smart funkcií, ktoré sú šikovne implementované do celkového štýlu hodiniek.

ZDROJ | Withings

Pozrite siSmart hodinky Withings Steel HR vydržia bez nabíjačky 25 dní!

Analógový ciferník Steel HR Sport zobrazuje okrem času aj dátum a percentuálnu úspešnosť dosiahnutých športových cieľov pre aktuálny deň.

Na komunikáciu s hodinkami bude slúžiť ako inak mobilná aplikácia Health Mate. Ciferník bude disponovať aj malým OLED displejom, ktorý bude zobrazovať zdravotné a športové dáta ako napríklad prejdené kroky, spálené kalórie, vzdialenosť a srdcový tep.

„S pokročilými možnosťami merania športových aktivít a zdravotného stavu sú hodinky Steel HR Sport perfektným príkladom toho, ako firma Withings splňuje svoj cieľ pomôcť ľuďom starať sa o svoje zdravie“, povedal riaditeľ spoločnosti Withings, Eric Carreel.

ZDROJ | Withings

Pozrite siWithings Body Cardio – dokonalá váha s varovaním

Hodinkám nechýba ani vodotesnosť až do hĺbky 50 metrov a meranie viac ako 30 športových aktivít ako napríklad jóga, volejbal, veslovanie, box či lyžovanie.

Jednoznačne zaujme 25-dňová výdrž alebo 45 dní pri zapnutom úspornom režime. Hodinky Withings Steel HR Sport vraj dokážu aj napriek dlhej výdrži merať cvičenie, aktivitu a spánok. Smartwatch sa tiež chvália funkciou Smart Wake-Up, ktorá vás dokáže jemnými vibráciami zobudiť podľa toho, kedy máte najľahší spánok.

Predaj hodiniek začne 18. septembra 2018 a kúpiť si ich môžete za cenu 199 eur. Hodinky budú dostupné v dvoch farebných spracovaniach – bielom a čiernom. Oba modely budú mať remienok, ktorý je vymeniteľný.

ZdrojWithings

Komentáre k článku