wilio – appka, ktorá nájde profesionála (takmer) na čokoľvek

Potrebujete pokosiť? Opraviť práčku? Vymaľovať? Telefónny zoznam má dnes doma málokto a nájsť spoľahlivú osobu cez internet nie je vždy ľahké, teda až doteraz. Tento problém chce vyriešiť aplikácia wilio.

Ak vám znie myšlienka aplikácie wilio povedome, nie je to náhoda. Aplikácia vychádza zo staršej aplikácie Rukie, ktorá mala v podstate rovnaký účel. V skratke, ide o aplikáciu, respektíve službu, pomocou ktorej môžete nájsť človeka na krátkodobú, ale aj dlhodobú výpomoc doma alebo v práci. Wilio tak má svoje miesto v domácnostiach, aj vo firmách.

ZDROJ | People2People s.r.o.

Wilio sa pýši tým, že vo svojej databáze ponúka 22-tisíc poskytovateľov, ktorí vykonávajú až 200 rôznych remesiel a služieb. V tejto ponuke sú zahrnuté skutočne rôzne kategórie, ako napríklad opatrovanie detí, osobné tréningy, daňové služby, auto-moto opravy a koordinácia svadieb. Podľa tvorcov je v aplikácii dostupných 7 631 stavebných robotníkov, 1 781 opatrovateliek detí, 1 634 autoservisov a 2 831 upratovačiek.

Prostredie aplikácie je intuitívne a na prvý pohľad sa možno trochu podobá na aplikáciu Airbnb. Na hlavnej obrazovke môžete priamo hľadať konkrétnu službu, alebo prehliadať predvolené kategórie. Sekcia Projekty slúži na zobrazenie otvorených, dohodnutých a ukončených projektov a sekcia Upozornenia samozrejme zobrazí všetky aktuality z vašich projektov.

 

Ako bolo spomínané vyššie, wilio je vhodný aj pre zamestnávateľov, ktorí hľadajú nového zamestnanca alebo brigádnika. Zamestnávateľ si v krátkom dotazníku navolí, akého zamestnanca potrebuje, o aký druh pracovného pomeru sa jedná, kde bude vykonávaná práca a podobne.

Pozrite siBring! – Preneste svoje nákupné zoznamy do 21. storočia

V podstate ide o inzeráty, aké nájdeme najmä na profesijných portáloch. Zrejme najväčšou výhodou aplikácie wilio oproti podobným portálom je však to, že ide o úplne bezplatnú službu, ktorá má svoju aplikáciu pre iOS, Android a tiež webovú verziu pre počítače.

Spomedzi slovenských služieb tak ide zrejme o najintuitívnejšiu a najmodernejšiu službu na trhu práce. Okrem toho je veľkou výhodou prítomnosť hodnotení poskytovateľov od reálnych používateľov. Súčasťou hodnotení je napríklad komunikácia, cena a samozrejme kvalita, respektíve spokojnosť s vykonanou prácou. Používatelia sa tak môžu vyhnúť nespoľahlivým poskytovateľom, ktorých je v podobných službách bohužiaľ mnoho.

wilio90%

Veľkosť:
17 MB
Platforma:
iOS 9.0 a vyšší, Android 4.1 a vyšší
Cena:
0,00 €

Aplikácia wilio slúži na vyhľadávanie remeselníkov, brigádnikov a zamestnancov až zo 120 rôznych oblastí po celom Slovensku.

Komentáre k článku