Widget Dial – telefonujte priamo z notifikačného centra

Ak patríte k používateľom, ktorí hojne využívajú možnosti notifikačného centra a často telefonujete, určite si nenechajte ujsť našu dnešnú appku. Teda Widget Dial ani nie je appkou, ako skôr widgetom do notifikačného centra.

https://youtu.be/4Zv0GUqXpNE

Widget Dial ponúka skutočne obsiahle a hlavne jednoduché možnosti, ako s kontaktami pracovať priamo v notifikačnom centre. Toto riešenie vám do notifikačného centra pridá nielen najčastejšie volané kontakty, ale aj obľúbené kontakty, či priamo číselník na vytáčanie čísla.

Widget Dial iOS 6 Widget Dial iOS 3

Po vložení widgetu máte k dispozícii tri samostatné záložky, obľúbené kontakty, posledné čísla a číselník pre priame vytočenie čísla. Widget Dial však nie je len samostatný widget, ale prichádza aj s aplikáciou. Práve v nej si totiž nastavujete obľúbené kontakty, ktoré sa následne objavia vo widgete, ako aj to, čo sa má po kliknutí na kontakt vykonať.

Widget Dial iOS 1 Widget Dial iOS 2

Medzi voľbami nájdete priame volanie, alebo zobrazenie menu. Ak si vyberiete druhú voľbu môžete priamo z notifikačného centra pomocou tohto widgetu odoslať danému obľúbenému kontaktu správu, zatelefonovať na dané číslo, prípadne uskutočniť FaveTime audio, alebo video hovor. Všetky akcie si môžete nastaviť zvlášť na jednotlivé úkony. Navyše si môžete nastaviť aj činnosť na podržanie kontaktu.

Widget Dial iOS 7 Widget Dial iOS 5

Pri kliknutí na kontakt tak môžete mať nastavené napríklad priame volanie, alebo sms a pri podržaní prstu na kontakte sa vám môžu zobraziť ďalšie voľby. Miernym obmedzením je, že widget vzhľadom na obmedzenia samotného iOS nie je prepojený s denníkom hovorov. Teda čísla, ktoré ste volali priamo pomocou aplikácie Telefón sa vo widgete nezobrazujú.

Widget Dial iOS 8 Widget Dial iOS 4

Za 0,99 € si môžete priplatiť aj Pro verziu aplikácie Widget Dial, v ktorej získate neobmedzené množstvo obľúbených kontaktov. Aj napriek svojim obmedzeniam je Widget Dial aplikáciou, ktorá môže uľahčiť mnohým prácu s kontaktami. Navyše je aktuálne tento widget dostupný zadarmo, takže vám v jeho vyskúšaní nič nebráni.

Widget Dial73%

Veľkosť:
10,4 MB
Platforma:
iOS 8.0 a novší
Cena:
0,00 €

Jednoduchý widget, ktorý umožňuje volanie obľúbených kontaktov, prístup k posledným volaným číslam a aj priame vytočenie telefónneho čísla z notifikačného centra iOS.

Komentáre k článku