Widget Calendar – jednoduchý kalendár priamo do notifikačného centra

Možno patríte medzi používateľov, ktorí pravidelne využívajú notifikačné centrum. Ak by ste namiesto nie príliš detailného pohľadu na váš kalendár, ktorý poskytuje Apple chceli prehľadný kalendár, pozrite si našu dnešnú aplikáciu.

Widget Calendar 1 Widget Calendar 6

Widget Calendar má jedinú a o to dôležitejšiu úlohu, zobraziť prehľadný mesačný kalendár priamo vo vašom notifikačnom centre. Namiesto pomerne neprehľadného zobrazenia od Apple vidíte vďaka tomuto widgetu priamo celý nasledujúci mesiac s jasným označením aktuálneho dňa.

Widget Calendar 5 Widget Calendar 4

Samozrejme dokáže aplikácia zobrazovať aj vaše nadchádzajúce udalosti, takže v notifikačnom centre budete mať jasný prehľad o tom, čo vás tento týždeň ešte čaká. Widget vie zobrazovať udalosti z iCloud, Google a Exchange kalendárov. Priamo z notifikačného centra môžete navyše veľmi rýchlo udalosť pridať. Pre pridávanie udalosti využíva widget štandardné rozhranie kalendára v iOS, takže k svojej udalosti si budete môcť nastaviť všetko potrebné.

Widget Calendar 3 Widget Calendar 2

Poslednou možnosť je editácia udalostí priamo z notifikačného centra. Vtedy sa tlačidlo na pridanie udalosti zmení na tlačidlo pre jej úpravu. Widget Calendar teda neponúka tak veľké množstvo funkcií, ale na rýchlu prácu s udalosťami priamo z notifikačného centra sa hodí dokonale.

Widget Calendar75%

Veľkosť:
11,5 MB
Platforma:
iOS 8.0 a novší
Cena:
0,00 €

Widget Calendar je jednoduchý spôsob, ako pracovať s kalendárom priamo z notifikačného centra bez potreby otvárania samostatnej aplikácie.

Komentáre k článku