WebSupport je najrýchlejšie rastúcou technologickou firmou

Podľa najnovšej správy Deloitte Fast50 je najväčší slovenský poskytovateľ webhostingu a registrátor domén WebSupport najrýchlejšie rastúcou technologickou firmou zo Slovenska. Celkovo mu patrí 8. miesto v rámci strednej a východnej Európy. Za ostatných 5 rokov sa spoločnosti podarilo narásť o neuveriteľných 1003%.

“Máme veľkú radosť z tohto umiestnenia. Pre nás je to dôkaz, že sa dá skĺbiť priateľská firemná kultúra, pohodová atmosféra a zábava so spokojnými zákazníkmi, kvalitou a neustálym zlepšovaním sa. Čo potom vedie k takýmto pekným a hlavne reálnym biznis výsledkom.” – komentuje Michal Truban, spoluzakladateľ a CEO spoločnosti.

WebSupport obstál v konkurencii firiem z celkovo 8 krajín strednej a východnej Európy. Najviac spoločností sa v rebríčku umiestnilo zo susedného Poľska. V odbore sa darí najviac v oblastiach vývoja softvéru, internetových technológií a telekomunikácií.

WebsupportSK

Podľa Michala Trubana stojí za úspechom predovšetkým jedinečný proklientsky prístup: “Snažíme sa našim zákazníkom pomáhať aj nad rámec ich očakávania, prekvapovať ich a dodávať im čo najväčšiu kvalitu. Aktuálne pracujeme na novej IT architektúre, ktorá naše služby posunie zasa o niekoľko úrovní vyššie.”

Napriek tomu, že WebSupport už vyrástol zo stredoškolského podnikateľského nápadu na úspešný biznis model, startupová atmosféra vo firme stále pretrváva. Dôkazom toho sú novovznikajúce samostatné projekty – nástroj InHiro.com na prijímanie nových ľudí, NiceReply.com na získavanie spätnej väzby a projekt ScaleDo.com na podporu podnikania.

“Všetci vnímame tento úspech a máme veľkú radosť. Je však dôležité povedať, že obrovská vďaka patrí všetkým našim zákazníkom. Bez nich by sme neboli tam, kde sme,” uzatvára Michal Truban.

Komentáre k článku