Web Converter – uložte si akúkoľvek stránku ako PDF

Možností na to, ako si uložiť stránku na neskoršie prezeranie je doslova neúrekom. Ak však nechcete využívať možnosti online služieb pre ukladanie obsahu, ako je napríklad Pocket, môžete vyskúšať našu dnešnú aplikáciu.

Web Converter iOS 2 Web Converter iOS 3

Aplikácia Webv Converter má jednoduchú úlohu, umožní vám totiž uložiť si ľubovoľnú stránku ako PDF priamo vo vašom smartfóne. Článok si tak môžete kedykoľvek prečítať aj bez potreby internetového pripojenia, alebo si ho uložiť ako poznámku pre neskoršie využitie.

Web Converter iOS 3 Web Converter iOS 4

Bohužiaľ priamo po spustení aplikácie vás privíta prostredie, ktoré nie je prispôsobné novým rozlíšeniam iPhonov a tak sú všetky ovládacie prvky aplikácie zbytočne veľké.

Pozrite siPocket – čítačka pre každého aj v offline režime

To však nebráni tomu, aby ste mohli aplikáciu plnohodnotne využívať a ukladať si do nej obsah. Budete sa však musieť zmieriť s prostredím, ktoré pripomína staršie generácie iOS.

Web Converter iOS 5 Web Converter iOS 7

Pre uloženie internetovej stránky ju musíte načítať priamo v aplikácii Web Converter. Následne už stačí vybrať tlačidlo „SAVE“ a vybrať si formát, v ktorom chcete mať internetovú stránku uloženú. K dispozícii je PDF, Word, textový súbor, alebo offline uloženie celej internetovej stránky.

Web Converter iOS 6 Web Converter iOS 1

Všetky svoje uložené internetové stránky si môžete pozrieť v prehľadnom zozname, odkiaľ ich samozrejme môžete zdieľať, prípadne využiť možnosť ich uloženia do Dropboxu, alebo Google Drive.

Pri prezeraní uložených stránok máte k dispozícii aj jednoduchý náhľad, ktorý vám najmä v prípade dlhších článkov môže pomôcť v orientácii v danom článku. Aplikácia Web Converter je okrem platenej verzie dostupná aj zadarmo. V tomto prípade však obsahuje reklamy.

Web Converter64%

Veľkosť:
2,3 MB
Platforma:
iOS 5.1 a novší
Cena:
1,99 €

Jednoduchá aplikácia, ktorá umožní ukladanie internetových stránok v PDF formáte pre neskoršie využitie. Budete jej však musieť prepáčiť zastaralý dizajn a chýbajúcu podporu rozlíšenia nových iPhonov.

Komentáre k článku