Wall Kickers – nehovor hop, kým ti nepreskočí

Wall Kickers je v podstate jednoduchá hra, no ak v nej chcete skutočne uspieť, musíte si vycibriť jej ovládanie na perfektnú úroveň. Vtedy si hru obmotáte okolo prsta a ona vás tiež.

https://youtu.be/8FwBv72ZyLI

Výkonný hardvér v smartfónoch nám dnes umožňuje hrať na v pohybe také hry, ktoré boli prednedávnom normou iba pre počítače a herné konzoly. Nie vždy však ide o tituly, ktoré sa skutočne na mobilnú platformu hodia. Wall Kickers je opačným príkladom, táto hra by na inej platforme nefungovala, no na instantné hranie pri čakaní na autobus sa hodí perfektne.

Pointou hry je vyšplhať sa so svojou postavičkou čo najvyššie, k čomu budete využívať odrazy od steny. Skákaním zo strany na stranu sa dostávate vyššie, dlhším podržaním skočíte vyššie a dotykom uprostred skoku zmeníte smer a poletíte opačným smerom. To je základ a vlastne aj celé ovládanie hry. Náročnosť nespočíva v ovládaní, ale v prostredí, ktoré vám kladie pod nohy prekážky.

Rozmiestnenie plošín sa z času na čas mení a obyčajné dosky sa čoraz častejšie menia za zákerné plošiny, ktoré vás môžu zhodiť, potriasť elektrinou, prebodnúť, alebo sa len jednoducho točia a pohybujú. To výrazne zvyšuje náročnosť hry a pre postup už budete musieť využívať rôzne skokové techniky, aby ste tieto prekážky obišli.

Wall Kickers v podstate nemá hlbší význam, v podstate ide len o prekonávanie vlastného skóre a samozrejme o zbieranie postáv a prostredí. Tento obsah môžete odomykať získanými mincami (tie môžete získavať hraním, ale aj sledovaním reklám), alebo platbou skutočnými peniazmi.

Pozrite siPigeon Wings – Holub vás pripraví o nervy a vám sa to bude páčiť

Absencia hlbšieho významu však neprekáža, práve naopak. Hra sa tak perfektne hodí na krátke zabíjanie času a v telefóne vám zaberie len pár megabajtov.

Wall Kickers90%

Veľkosť:
52,2 MB
Platforma:
iOS 8.0 a vyšší, Android 4.0 a vyšší
Cena:
0,00 €

Wall Kickers je na pohľad jednoduchá skákačka, z ktorej sa však po chvíli vykľuje zábavná hra s návykovou hrateľnosťou a náročnosťou.

Komentáre k článku