Výstava CES 2018 priniesla aj prvotriedne slúchadlá AKG N5005

ZDROJ | AKG

So slúchadlami sa na CES 2018 tento rok roztrhlo vrece a do ponuky prispela aj firma AKG so svojou najnovšou novinkou AKG N5005, štuplovými slúchadlami za 1 000 libier.

Čím sú tieto štuplové slúchadlá špeciálne? Ich povrch tvorí keramický materiál, ktorý má byť odolný voči poškriabaniu. Každý z vyrobených kúskov má byť navyše označený unikátnym sériovým číslom.

Po zvukovej stránke AKG N5005 sľubujú technológiu Hi-Res Audio od japonskej firmy Japan Audio Society. Slúchadlá navyše disponujú hybridným reproduktormi od One Dynamic a Quad BA.

Pozrite siAKG N40 – top model, ktorý nie je pre každého

Súčasťou exkluzívneho balenia sú zvukové filtre, ktoré vám zabezpečia rôzne druhy zvukového zážitku. K dispozícii sú štyri označené ako Bass Boost, Reference Sound, Semi-High Boost a High Boost.

V balení tiež nájdete dva druhy napájacích káblov – jeden klasický 3,5 mm a jeden 2,5 mm. Ak skôr uprednostňujete bezdrôtové počúvanie, súčasťou balenia je Bluetooth prídavok, ktorý umožní počúvať slúchadlá bez káblov po dobu 8 hodín.

Slúchadlá AKG N5005 za cenu 1 000 libier sa na trh dostanú už v priebehu jari 2018, takže na ne nemusíme ani dlho čakať.

Komentáre k článku