Výstava AUDIO, VIDEO, DOMÁCE KINO 2017

Sadnite si, zavrite si oči a počúvajte. Zažite zimomriavky na vlastnej koži. Zvuk ako v koncertnej sále. To je výstava Audio, Video, Domáce kino 2017.

ZDROJ | Moon

Naši vystavovatelia Vám s láskou predvedú len to najlepšie zo sveta hifi a špičkovej spotrebnej elektroniky. V každej cenovej kategórii si budete môcť vyskúšať a vypočuť stereo zostavy od svetových výrobcov. Prineste si so sebou svoje hudobné zbierky a vypočujte si ich na týchto vystavených zostavách. Nechajte sa inšpirovať.

ZDROJ | Sonus faber

Počas 2 dní Vám ponúkame možnosť spoznať fascinujúci svet zábavnej elektroniky. V každej cenovej kategórii Vám naši vystavovatelia radi predvedú rôzne zariadenia na prehrávanie hudby – streaming, cd/sacd prehrávače, gramofóny, zosilňovače, slúchadlá, reproduktory, systémy domáceho kina, rôzne gadgety a príslušenstvo.

Na výstave bude mať svoje miesto aj predaj LP platní. Pre skôr narodených bude na výstave aj prezentácia značky TESLA “muzeum”.

ZDROJ | McIntosh

Výstava Audio, Video, Domáce kino sa bude konať 28. – 29. októbra 2017, v hoteli Crowne Plaza Bratislava a Falkensteiner Hotel Bratislava, od 10.00 do 18.00 h.

Vstupenky sú v predaji iba na výstave, v oboch hoteloch a sú zlosovateľné!

Denné vstupné: 5€
Zľavnené denné vstupné (študenti, ZŤP, dôchodcovia): 3€

ZDROJ | Legacy

Medzi oboma hotelmi bude zabezpečená bezplatná kyvadlová doprava vozidlami BMWi3, ktoré zabezpečí spoločnosť BMW – Group M.

Oplatí sa prísť a vychutnať si výnimočnú atmosféru.

Viac informácií nájdete na www.audiovideokino.sk.

ZdrojAUDIO, VIDEO, DOMÁCE KINO

Komentáre k článku