Výstava AUDIO, VIDEO A DOMÁCE KINO 2016, čo nás čaká

ZDROJ | Bowers & Wilkins

Bratislavská jeseň je tradične najobĺúbenejším ročným obdobím všetkých hifistov, audiofilov a nadšencov kvalitnej spotrebnej audio – video – hifi techniky. Aj v tomto roku, ale na inom mieste, sa predstavia najnovšie trendy v tejto oblasti.

Výstava audio, video, domáce kino
12. – 13. novembra (sobota – nedeľa) 2016
10.00 – 18.00 h.
hotel Sheraton Bratislava,

ktorý je súčasťou komplexu EUROVEA.

Parkovanie pre návštevníkov výstavy je vhodné priamo v komplexe EUROVEA, a počas víkendov je úplne zdarma. Vstupenky si môžete zakúpiť iba na výstave.

Vstupné na 1 deň je 5€, 2 dňová vstupenka stojí 7€.

Zoznam Vystavovateľov
Zoznam CIEN, ktoré môžete vyhrať

Slovenskí ale aj českí vystavovatelia si na túto jedinečnú výstavu prinesú len to najlepšie čo sa dá vidieť a počuť.

Bis Audio, hlavný partner výstavy, bude mať prezentáciu v 3 miestnostiach a prinesie okrem iného tieto horúce novinky:

B&W 800 D3 – najnovšia generácia najvyššieho modelu reproduktorov značky Bowers & Wilkins radu 800. Označenie D3 naznačuje diamantový výškový reproduktor.

ZDROJ | Bowers & Wilkins

Klipsch Klipschorn 70th Anniversary – limitovaná verzia, vyrobených je iba 70 párov reproduktorov. Sú to 3-pásmové reproduktory, kterých prevedenie je z austrálskeho orechu a sú vyrobené ručne v USA.

ZDROJ | Klipsch

Audio Research Foundation Series – nová rada od Audio Research, ktorá je dostupnejšia ako všetko doteraz, avšak zachováva filozofiu akou je ručná výroba, elektrónky a samozrejme dôraz na špičkový zvuk.

ZDROJ | Audio Research

Devialet Phantom Gold – extrémny Phantom, ktorý je 8x výkonnejší ako štandartný biely Phantom (4500W namiesto 750W). A navyše titánový výškový reproduktor, vylepšenú technológiu AHD a boky z ružového zlata.

ZDROJ | Devialet

McIntosh – novinky

C2600 – úplne nový predzosilňovač
MP100 – phono predzosilňovač, prvý výhradne gramofónový predzosilňovač, ktorý ma ešte aj rozmery prispôsobené tomu, aby nezavadzal gramofónom (29 x 10 x 43cm)

ZDROJ | McIntosh

Loewe Bild 7

Loewe prináša nové názvy, ktoré zjednodušia život zákazníkom a zároveň príjimajú ich vlastný nemecký spôsob rozmýšľania, ako u automobiliek. Bild = obraz, 7 – úroveň. V tejto chvíli 7-mička bude ten najvyšší rad, podobne ako u jedného výrobcu áut.

ZDROJ | Loewe

Sonus Faber Homage line

Kompletne nový rad modelov Amati, Guarneri a Vox. Očakávame špičkový dizajn a veľa ručnej práce ako aj najmodernejšie technologické postupy.

ZDROJ | Sonus Faber

DSI Slovakia, partner výstavy, vám na vlastné uši predvedie unikátnu technológiu automatickej kalibrácie TruNote, ktorou disponujú slúchadlá AKG N90Q. Táto technológia využíva mikrofóny umiestnené vo vnútri slúchadlových mušlí pre automatickú korekciu frekvenčnej odozvy pre uši akéhokoľvek poslucháča.

ZDROJ | AKG

Okrem toho tento partner Vám predstaví široký sortiment bezdrôtových prenosných reproduktorov od JBL a chýbať nebude ani JBL CHARGE3, ktorý získal ocenenie EISA ako najlepší európsky prenosný reproduktor.

ZDROJ | JBL

Enigma High Fidelity Audio, ďalší partner výstavy, už tradične prinesie reproduktory značky Focal. V tomto prípade to budú stĺpové reproduktory modelovej línie Sopra N°3.

Tieto reproduktory dokonale kombinujú dynamický prejav, dokonalú priestorovosť, muzikálnu a harmonickú bohatosť prednesu. S dvojicou basových meničov s priemerom 21 cm ponúkajú rýchle, bohaté a dokonale definovateľné basy pre milovníkov hudby, ktorí hľadajú optimálny výkon.

ZDROJ | Focal

Srdcom prezentácie Enigma High Fidelity Audio bude zostava nemeckého výrobcu T+A HV série – hlavný zdroj signálu multiprehrávač MP 3000 HV, alternatívny analógový zdroj gramofón Thorens TD 2035 s ramienkom SME 309 a prenoskou Goldring Eroica, integrovaný zosilňovač PA 3000 HV, na ktorý budú pripojené nové reproduktorové sústavy Focal model Sopra N°3, prepojený káblami Wireworld z modelovej série Eclipse 7. Alternatívne budú použité i reprosústavy z opačného konca modelovej série – Focal Sopra N°1 – i keď najmenšie, ale so špičkovým zvukom.

ZDROJ | T+A
ZDROJ | Thorens

Optimalizácia akustiky bude riešená akustickými prvkami portugalskej firmy Artnovion. Pre poslucháčov hľadajúcich kompaktné, ale kvalitné riešenie bude prezentovaná zostava v kombinácii multimediálny minisystém T+A Cala D v spojení s najmenším, stojanovým modelom reproduktorových sústav Focal – Aria 906.

ZDROJ | T+A

V „statickej“ časti výstavy vystavíme množstvo ďalších produktov z ponuky nášho štúdia. Ozvučenie domáceho kina systémom Soundbar Focal Dimension, T+A prístroje série „R“, nový model ultrazvukovej práčky LP platní Vinyl Cleaner PRO od spoločnosti Audio Desk Systeme Gläss s praktickými ukážkami v prestávkach medzi audioprezentáciami.

Tento rok môžete vidieť aj high-end projektory pre domáce kino od francúzskej firmy Cineversum, konkrétne model Blackwing a LED projektor CV20, i keď nie v prevádzke, na čo vo výstavnej miestnosti nie sú vhodné podmienky. Ich skutočný potenciál vám samozrejme radi predvedieme v našej predajni.

ZDROJ | Audio Desk Systeme Gläss

Na výstave budú mať svoje miesto samozrejme tradičné gramofóny, zosiľňovače, receivery, high-endové multimediálne prehrávače, cd prehrávače, streamboxy, systémy domáceho kina, reproduktory, nové 4K televízory, slúchadlá, prenosné bezdrôtové reproduktory, satelitná technika, predaj LP platní, elektrónkové prístroje, aj od iných výrobcov a vystavovateľov. Všetko bude zapojené, všetko bude hrať a Vy si budete môcť vychutnať príjemný zážitok ako v koncertnej sále.

Vstupenky sú v predaji iba na výstave a sú zlosovateľné! Vyhrajte hodnotné ceny.

Prvú cenu venuje hlavný partner, Bis Audio a sú to:

ZDROJ | MartinLogan

Stĺpové reproduktory značky MartinLogan Motion 40 – v prevedení High Gloss White, v hodnote 2 199 €.

Na Výstave audio, video, domáce kino 2016 bude uvedená novinka z oblasti príjmu vysielania v 4K, prijímač Vu+ UNO 4K, cenovo najdostupnejší satelitný prijímač so systémom ENIGMA 2, ktorý dokáže prijímať okrem štandardného vysielania v SD a HD kvalite aj vysielanie v UHD kvalite.

ZDROJ | AB-COM

Výstava Audio, Video, Domáce kino sa bude konať 12. – 13. novembra 2016, v hoteli SHERATON Bratislava – Eurovea, od 10.00 do 18.00 h.

Tešíme sa na Vás! Počas celého víkendu je parkovanie v Eurovea zadarmo.

Oplatí sa prísť a vychutnať si výnimočnú atmosféru.

Aktuálny zoznam vystavovateľov na výstave AVDK 2016

ZdrojAudio, Video a Domáce kino

Komentáre k článku