Vyšperkujte si svoj tablet príslušenstvom Logitech

Ako rastie trh tabletov, rastie aj ochota výrobcov vymýšľať a vyrábať nové príslušenstvo. Známy Logitech je samozrejme na čele. Pre nový iPad si pripravil až sedem zaujímavých kúskov, niektoré budú pravdaže fungovať v obmedzenej miere aj na iných tabletoch. Výhodou je, že ich už nájdete aj v slovenských e-shopoch.

Tip: Pre ďalšie informácie, špecifikácie a ceny navštívte produktové stránky cez odkazy v texte.

 

Tablet Keyboard for iPad

Dvojdielna sada pohodlnej klávesnice a stojanu, ktorý zároveň funguje ako púzdro. Poteší dostupnosť CZ/SK verzie a jednoduché párovanie cez Bluetooth. Cena je trochu prekvapením – anglická znaková verzia stojí 60 €, slovenská až 72 €.

/Logitech Tablet Keyboard for iPad

Keyboard Case

Kvalitné hliníkové púzdro navrhnuté v spolupráci s firmou ZAGG. Precízne chráni boky a displej druhého a tretieho iPadu, vybavené je klávesnicou a drážkou pre umiestnenie tabletu na šírku alebo na výšku. Cena 100 €.

Logitech Keyboard Case

Wireless Bluetooth Headset

Stereo slúchadlá pre akýkoľvek Bluetooth prístroj. Poteší mikrofón s potláčaním šumu a výdrž 6 hodín, cena je 60 €.

Logitech Wireless Headset

Tablet Speaker

Jednoduchý reproduktor, ktorý môžete pripnúť na iPad alebo iný tablet a použiť ho ako malý stojan. Pripája sa cez 3,5 mm jack, 8-hodinová batéria sa nabíja cez USB. Cena 40 €.

Logitech Tablet Speaker

Joystick for iPad

Už vás nebavia nepohodlné hry ovládané páčkou na displeji? Malý joystick prísavkami jednoducho nalepíte na iPad a užívate si pohodlnejšie akúkoľvek hru obsahujúcu virtuálny joystick. Stojí 15 €.

Logitech Joystick for iPad

Speaker Stand for iPad

Kombinácia reproduktora a nastaviteľného stojanu, ktorý dokonca tablet nabíja. Cena je stanovená na 50 €.

Logitech Speaker Stand for iPad

AV Stand for iPad

Poslednou novinkou je kombo v podobe pohodlného stojanu, stereo reproduktorov, dokovacej stanice (nabíjačky) a TV výstupu cez priložený kábel. Výrobca zaň pýta 80 €.

Logitech AV Stand for iPad

Zdroj a foto: Logitech

Komentáre k článku