Vyskúšajte si Xperia XZ3 od Sony naživo už 13. a 14. októbra v Bratislave

Japonské Sony počas nedávnej výstavy IFA 2018 predstavilo svoju novú vlajkovú loď medzi smartfónmi, Xperia XZ3. Zdanlivo rovnaká, a predsa tak rozdielna ako jej predchodcovia. V čom je najnovšia Xperia XZ3 od Sony lepšia?

Úplnou novinkou je jej displej. Po prvýkrát je v smartfóne Sony použitý zobrazovací panej typu OLED. Pri veľkosti 6 palcov má rozlíšenie 1 440 x 2 880 px a pomer strán 18:9. Nechýba mu podpora HDR, vďaka čomu si ešte lepšie vychutnáte nádherné farby a kontrast pri sledovaní filmov, alebo prezeraní fotografií.

Hoci je nová Xperia XZ3 od Sony opäť o niečo väčšia, je zároveň tenšia a vďaka vhodne tvarovanej zadnej strane tela i zaobleniam displeja je jej používanie pohodlnejšie. Hranie hier či pozeranie videí prehĺbi Dynamic Vibration System, ale aj dopredu smerujúce stereo reproduktory s S-Force Front Surround, ktoré sú o 20 % hlasnejšie ako predtým.

Novinkou Xperia XZ3 od Sony je operačný systém Android vo verzii 9.0 Pie. Výhodou je aj umelá inteligancia a nová funkcia Side sense, vďaka ktorej si z bočných hrán môžete vyvolať špeciálne menu a ktorá prispôsobí ikony aplikácií podľa toho, ktoré appky najčastejšie používate. Dostatok energie smartfónu Xperia XZ3 od Sony zabezpečuje výkonná 3 330 mAh batéria s Qnovo adaptívnym nabíjaním a režimami šetrenia energie STAMINA.

Špičkový Motion Eye fotoaparát s 19 Mpx Exmor RS snímačom, Sony G Lens optikou f/2,0, prediktívnym hybridným autofókusom a ďalšími technológiami od Sony vám umožní vytváranie krásnych fotografií v každých podmienkach. Zabaviť sa môžete tiež pri snímaní super spomalených záberov pri 960 fps vo Full HD rozlíšení, ako aj pri vytváraní 3D emotikonov pomocou obľúbenej appky 3D Creator.

To však ani zďaleka nie je všetko, čo nová Xperia XZ3 od Sony dokáže a čím vás istotne zaujme. Príďte si ju naživo vyskúšať do TECHBOX ZÓNY v najväčšej sále ROME hotela Crowne Plaza Bratislava.

Viac informácií o podujatí nájdete na stránke audiovideokino.sk alebo na Facebooku. Tešíme sa na vás cez víkend 13. a 14.10. 2018 od 10.00 hod do 18.00 hod.

ZdrojSony

Komentáre k článku