Vyskúšajte si Xperia XZ3 od Sony naživo už 13. a 14. októbra v Bratislave

Japonské Sony počas nedávnej výstavy IFA 2018 predstavilo svoju novú vlajkovú loď medzi smartfónmi, Xperia XZ3. Zdanlivo rovnaká, a predsa tak rozdielna ako jej predchodcovia. V čom je najnovšia Xperia XZ3 od Sony lepšia?

Úplnou novinkou je jej displej. Po prvýkrát je v smartfóne Sony použitý zobrazovací panej typu OLED. Pri veľkosti 6 palcov má rozlíšenie 1 440 x 2 880 px a pomer strán 18:9. Nechýba mu podpora HDR, vďaka čomu si ešte lepšie vychutnáte nádherné farby a kontrast pri sledovaní filmov, alebo prezeraní fotografií.

Hoci je nová Xperia XZ3 od Sony opäť o niečo väčšia, je zároveň tenšia a vďaka vhodne tvarovanej zadnej strane tela i zaobleniam displeja je jej používanie pohodlnejšie. Hranie hier či pozeranie videí prehĺbi Dynamic Vibration System, ale aj dopredu smerujúce stereo reproduktory s S-Force Front Surround, ktoré sú o 20 % hlasnejšie ako predtým.

Novinkou Xperia XZ3 od Sony je operačný systém Android vo verzii 9.0 Pie. Výhodou je aj umelá inteligancia a nová funkcia Side sense, vďaka ktorej si z bočných hrán môžete vyvolať špeciálne menu a ktorá prispôsobí ikony aplikácií podľa toho, ktoré appky najčastejšie používate. Dostatok energie smartfónu Xperia XZ3 od Sony zabezpečuje výkonná 3 330 mAh batéria s Qnovo adaptívnym nabíjaním a režimami šetrenia energie STAMINA.

Špičkový Motion Eye fotoaparát s 19 Mpx Exmor RS snímačom, Sony G Lens optikou f/2,0, prediktívnym hybridným autofókusom a ďalšími technológiami od Sony vám umožní vytváranie krásnych fotografií v každých podmienkach. Zabaviť sa môžete tiež pri snímaní super spomalených záberov pri 960 fps vo Full HD rozlíšení, ako aj pri vytváraní 3D emotikonov pomocou obľúbenej appky 3D Creator.

https://www.youtube.com/watch?v=aPZ8SIY9Vbk

To však ani zďaleka nie je všetko, čo nová Xperia XZ3 od Sony dokáže a čím vás istotne zaujme. Príďte si ju naživo vyskúšať do TECHBOX ZÓNY v najväčšej sále ROME hotela Crowne Plaza Bratislava.

Viac informácií o podujatí nájdete na stránke audiovideokino.sk alebo na Facebooku. Tešíme sa na vás cez víkend 13. a 14.10. 2018 od 10.00 hod do 18.00 hod.

ZdrojSony

Komentáre k článku