Vynovený Vertu Constellation s podporou Dual SIM a 5,5” displejom

ZDROJ | Vertu

Vertu je symbolom luxusu a precíznej ručnej výroby v anglickej továrni. Čo kus, to originál s vlastnoručným podpisom osoby, ktorá ho finalizovala. Do rodiny týchto klenotov medzi smartfónmi pribudol nový člen, Vertu Constellation pre rok 2017.

Vertu Constellation Dual SIM 2
ZDROJ | Vertu

Nemýlite sa, ak si myslíte, že Constellation tu už bol. Tento luxusný smartfón so 4,3-palcovým TFT displejom s HD rozlíšením sme mali na test, takže ste si ho mohli prezrieť zo všetkých strán.

Pozrite siNajlacnejšie Vertu Constellation exkluzívne testujeme, pozrite si ho naživo!

Teraz prichádza nový, vylepšený Vertu Constellation, ktorý zachováva kultové dedičstvo charakteristických Vertu prvkov v elegantnom dizajne. Navyše pridáva moderné technológie.

Vertu Constellation Dual SIM 3
ZDROJ | Vertu

Nový Constellation vás pustí do svojho sveta s OS Android 6.0 prostredníctvom 5,5-palcového AMOLED displeja s WQHD (2 560 x 1 440 px) rozlíšením. Výrobca mu doprial ochranu v podobe 140 karátového zafírového skla 6. generácie.

recenziaVertu Aster: luxus s osobnou sekretárkou v jednom

Ďalším výrazným vylepšením je implementácia podpory Dual SIM. Constellation je tak prvým Vertu smartfónom, využívajúcim dve SIM karty.

Vertu Constellation Dual SIM 4
ZDROJ | Vertu

Kvalitný zvukový výstup zabezpečuje technológia Dolby Digital Plus s virtuálnym priestorovým zvukom. Audiofilov tiež poteší dvojica stereo reproduktorov, umiestnených na vrchnej a spodnej časti smartfónu.

Pozrite siVertu Aster Chevron – najlacnejší luxusný Android s látkou na chrbe

Hlavný fotoaparát je vybavený 12 Mpx snímačom s veľkosťou pixelov 1,55 µ a zvládne aj záznak Ultra HD i Slow motion videa, či panoramatické zábery.

Vertu Constellation Dual SIM 5
ZDROJ | Vertu

Ako už istotne viete, so smartfónmi Vertu si nekupujete len „kus hardvéru“, ale aj tzv. full service v podobe služieb Vertu CONCIERGE a Vertu LIFE. Nie inak je tomu aj v prípade nového Constellation.

Vertu Constellation Dual SIM 7
ZDROJ | Vertu

Nabíjanie 3 220 mAh batérie zabezpečíte buď bezdrôtovo, alebo cez USB-C port. Okrem Wi-Fi, s podporou prístupu prostredníctvom iPass, je vo výbave tohto smartfónu aj NFC a dokonca i čítačka odtlačkov prstov.

Vertu Constellation Dual SIM 6
ZDROJ | Vertu

Pred záverom spomeňme ešte jednu zaujímavosť. Mäkké kožené puzdrá v pestrých farbách, pochádzajú od špecialistu z rodinnej garbiarne v Taliansku. Proste, luxus nadovšetko.

Vertu Constellation Dual SIM 8
ZDROJ | Vertu

Vynovený Vertu Constellationsa má na trh dostať v polovici februára 2017. No jeho (nemalá) cena zatiaľ nebola zverejnená.

ZdrojVertu,PR Newswire

Komentáre k článku