Vyhrajte svietiaci Bluetooth reproduktor Creative Halo

Vyberte spolu s nami najlepšie mobilné zariadenia minulého roka a získajte šancu vyhrať jednu z deviatich hodnotných cien. Medzi nimi aj reproduktor so svetelnými efektami Creative Halo.

Už po jedenásty krát hľadáme v ankete Mobil roka 2017 powered by O2 nielen najlepšie telefóny, ale aj príslušenstvo v podobe Bluetooth slúchadiel, reproduktorov a inteligentných hodiniek. Novou kategóriou v tomto roku sú taktiež gadgety, kde sú nominované zaujímavé zariadenia z rôznych oblastí. Jedinou podmienkou je možnosť ich prepojenia so smartfónom. V ankete môžete hlasovať na stránke www.mobilroka.sk.

Hlasovať sa určite oplatí, vyhrať môžete až 9 hodnotných cien. Jednou z nich je aj Bluetooth reproduktor so svetelnými efektami Crative Halo. Svetelná obruč reproduktora na prednej strane môže farebne pulzovať aj do rytmu hudby. Na výber máte 12 rôznych svetelných efektov, ktoré sa aktivujú stlačením tlačidla na reproduktore alebo pomocou aplikácie Xpectra pre iOS alebo Android.

Pozrite siCreative predstavuje reproduktor Halo, ktorý hýri farbami

Creative Halo má aj silné basy, vďačí za to zabudovaným meničom plného rozsahu vo veľkej reflexnej komore a taktiež pasívnemu wooferu. Reproduktor sa pripája cez Bluetooth no nechýba ani klasický 3,5mm audio port.

Ak sa vám Creative Halo s výdržou až 8 hodín páči, hlasujte v ankete Mobil roka 2017 powered by O2 najneskôr do 11.2.2018 a možno vyžrebujeme práve vás, ako nového majiteľa tohto vydareného reproduktora so svetelnou šou.

Zdrojwww.mobilroka.sk

Komentáre k článku