Vyhrajte super softvér ESET Mobile Security

Vyberte spolu s nami najlepšie mobilné zariadenia minulého roka a získajte šancu vyhrať jednu z deviatich hodnotných cien. Medzi nimi aj praktický softvér ESET Mobile Security.

Už po jedenásty krát hľadáme v ankete Mobil roka 2017 powered by O2 nielen najlepšie telefóny, ale aj príslušenstvo v podobe Bluetooth slúchadiel, reproduktorov a inteligentných hodiniek. Novou kategóriou v tomto roku sú taktiež gadgety, kde sú nominované zaujímavé zariadenia z rôznych oblastí. Jedinou podmienkou je možnosť ich prepojenia so smartfónom. V ankete môžete hlasovať na stránke www.mobilroka.sk.

Hlasovať sa určite oplatí, vyhrať môžete až 9 hodnotných cien. Jednou z nich je aj praktický softvér ESET Mobile Security. Ním si môžete ochrániť váš smartfón alebo tablet. Vďaka overenej antivírusovej a anti-phishingovej ochrane zostanú s ESET Mobile Security vaše súkromné dáta chránené.

Nechýba proaktívna technológia Anti-Theft, ktorá urobí fotku, ak sa niekto bude snažiť získať prístup k vašim dátam. Sledovanie polohy je samozrejmosťou, no s filtrom SMS a hovorov môžete dokonca blokovať neželané čísla. Softvér môžete výhodne získať aj v bezpečnostnom balíku ESET Family Security Pack pre celú rodinu, s ktorým ochránite 4 rôzne zariadenia.

Ak sa vám bezpečnostný softvér ESET Mobile Security páči, hlasujte v ankete Mobil roka 2017 powered by O2 najneskôr do 11.2.2018 a možno vyžrebujeme práve vás, ako nového majiteľa tohto užitočného softvéru.

Zdrojwww.mobilroka.sk

Komentáre k článku