Vyhrajte špičkový robotický vysávač iRobot Roomba 980

Vyberte spolu s nami najlepšie mobilné zariadenia minulého roka a získajte šancu vyhrať jednu z deviatich hodnotných cien. Medzi nimi aj najlepší robotický vysávač výrobcu iRobot, a to model Roomba 980.

Už po jedenásty krát hľadáme v ankete Mobil roka 2017 powered by O2 nielen najlepšie telefóny, ale aj príslušenstvo v podobe Bluetooth slúchadiel, reproduktorov a inteligentných hodiniek. Novou kategóriou v tomto roku sú taktiež gadgety, kde sú nominované zaujímavé zariadenia z rôznych oblastí. Jedinou podmienkou je možnosť ich prepojenia so smartfónom. V ankete môžete hlasovať na stránke www.mobilroka.sk.

Hlasovať sa určite oplatí, vyhrať môžete až 9 hodnotných cien. Jednou z nich je robotický vysávač iRobot Roomba 980. Výrobca iRobot má už viac ako 25 ročné skúsenosti s robotickými vysávačmi, pričom v domácnostiach ich už behá viac ako 2 milióny kusov. Mimochodom, najčastejšie si zákazníci nastavia plánované vysávanie na 9.00 hod ráno. Bol by to aj váš obľúbený čas?

Pozrite siiRobot Roomba 980 – najmúdrejší robotický vysávač súčasnosti

iRobot Roomba 980 vás poteší najmodernejšími technológiami vrátane ovládania cez mobilnú aplikáciu. Určite využijete aj vychytávku Carpet Boost, čo v praxi znamená zvýšenie výkonu vysávania, pokiaľ sa robotický vysávač ocitne na koberci. Rozhodne poteší aj dlhá výdrž Li-Ion batéria, ktorá je vymeniteľná.

 

Ak sa vám robotický vysávač iRobot Roomba 980 v hodnote takmer tisíc eur páči, hlasujte v ankete Mobil roka 2017 powered by O2 najneskôr do 11.2.2018 a možno vyžrebujeme práve vás, ako nového majiteľa tohto vydareného inteligentného pomocníka v domácnosti.

Zdrojwww.mobilroka.sk

Komentáre k článku