Vyhrajte smartfón Xiaomi Redmi 4X

V aktuálnom ročníku unikátnej ankety NAY TECHBOX roka 2017 sa oplatí hlasovať. Vyhrať môžete mimoriadne atraktívne ceny, medzi nimi aj atraktívny smartfón Xiaomi Redmi 4X.

Ak chcete vyhrať smartfón Xiaomi Redmi 4X, stačí ak navštívite stránku NAYTECHBOXroka.sk, prezriete si nominácie najlepších z najlepších a zahlasujete. Nemusíte pritom hlasovať vo všetkých 8 kategóriách ankety, ale len v tých, kde sa vyznáte.

Vyhraj Xiaomi Redmi 4X 🎁Hlasuj v ankete NAY TECHBOX roka 2017 na www.naytechboxroka.sk

Dikirim oleh TECHBOX.sk pada Sabtu, 30 Desember 2017

Máme pre vás až 4 hodnotné ceny, pričom jednou z nich je práve atraktívny Android smartfón Xiaomi Redmi 4X, ktorý zaujme 5-palcovým HD displejom či 13 Mpx fotoaparátom, ale i veľkou až 4 100 mAh batériou.

Pozrite siXiaomi otvorilo v Bratislave obchod, poznáme ceny dostupných produktov

Samozrejmosťou je aj snímač odtlačkov prstov a príjemne poteší 3 GB pamäť RAM sekundujúca procesoru Snapdragon 435. Navyše v Xiaomi Redmi 4X môžete využívať naraz aj dvojicu SIM kariet.

 

Hlasujte za najlepších a vyhrajte!

Okrem atraktívneho smartfónu Xiaomi Redmi 4X od IRD retail services môžete vyhrať aj inteligentné hodinky Samsung Gear S3 Classic od Tatra banky, nadupaný smartfón Motorola Moto G5 od VÚB banky a výborný fotoaparát Nikon 1 J5 kit od Nikon.

Hlasovať môžete do 10. januára 2018.

Podrobné pravidlá súťažnej ankety NAY TECHBOX roka 2017 nájdete na web stránke NAYTECHBOXroka.sk. Vopred ďakujeme za podporu ankety najmä generálnemu partnerovi ankety NAY a partnerom: ESET, Xiaomi, Nikon, Tatra banka, Sygic a VÚB Banka.

O ankete NAY TECHBOX roka

Súťažná anketa NAY TECHBOX roka 2017 je siedmym ročníkom spotrebiteľskej ankety o najlepšie produkty, operátorov a bankové aplikácie roka. Cieľom ankety je oceniť najlepších daného roka z pohľadu spotrebiteľov. Výber je zúžený na šesticu nominácií v každej kategórii, ktoré vybrala odborná komisia zložená zo skúsených technologických redaktorov časopisu TECHBOX a portálu TECHBOX.sk. Organizátorom súťažnej ankety je spoločnosť TECHBOX, s.r.o.ZdrojNAYTECHBOXroka.sk

Komentáre k článku