Vyhrajte smartfón Motorola Moto G5S od VÚB banky

V aktuálnom ročníku unikátnej ankety NAY TECHBOX roka 2017 sa oplatí hlasovať. Vyhrať môžete mimoriadne atraktívne ceny, medzi nimi aj nadupaný smartfón Motorola Moto G5S od VÚB banky.

Ak chcete vyhrať smartfón Motorola Moto G5S od VÚB banky, stačí ak navštívite stránku NAYTECHBOXroka.sk, prezriete si nominácie najlepších z najlepších a zahlasujete. Nemusíte pritom hlasovať vo všetkých 8 kategóriách ankety, ale len v tých, kde sa vyznáte.

Vyhraj smartfón Motorola Moto G5S od VÚB bankyHlasuj a hraj na www.naytechboxroka.sk

Uverejnil používateľ TECHBOX.sk Sobota 6. januára 2018

Máme pre vás až 4 hodnotné ceny, pričom jednou z nich je práve nadupaný smartfón Motorola Moto G5S, ktorý zaujme veľkým 5,2-palcovým Full HD displejom, až 16 Mpx fotoaparátom či podporou Moto akcií.

Pozrite siNAY TECHBOX roka 2017: Predstavujeme aplikáciu VÚB Mobil Banking

Poteší aj veľká 3 000 mAh batéria a v praxi oceníte výkonný procesor s podporou 3 GB RAM. Áno, aj na tomto smartfóne si môžete naplno užívať výhody aplikácie VÚB Mobil Banking, ktorú sme vám predstavili v samostatnom článku.

 

Hlasujte za najlepších a vyhrajte!

Okrem nadupaného smartfónu Motorola Moto G5 od VÚB banky, môžete vyhrať aj výborný fotoaparát Nikon 1 J5 kit od Nikonu, špičkové inteligentné hodinky Samsung Gear S3 Classic od Tatra banky a atraktívny smartfón Xiaomi Redmi 4X od IRD retail services.

Hlasovať môžete už len do 10. januára 2018.

Podrobné pravidlá súťažnej ankety NAY TECHBOX roka 2017 nájdete na web stránke NAYTECHBOXroka.sk. Vopred ďakujeme za podporu ankety najmä generálnemu partnerovi ankety NAY a partnerom: ESET, Xiaomi, Nikon, Tatra banka, Sygic a VÚB Banka.

O ankete NAY TECHBOX roka

Súťažná anketa NAY TECHBOX roka 2017 je siedmym ročníkom spotrebiteľskej ankety o najlepšie produkty, operátorov a bankové aplikácie roka. Cieľom ankety je oceniť najlepších daného roka z pohľadu spotrebiteľov. Výber je zúžený na šesticu nominácií v každej kategórii, ktoré vybrala odborná komisia zložená zo skúsených technologických redaktorov časopisu TECHBOX a portálu TECHBOX.sk. Organizátorom súťažnej ankety je spoločnosť TECHBOX, s.r.o.ZdrojNAY TECHBOX roka 2017

Komentáre k článku