Vyhrajte nový smartfón Xiaomi Redmi Note 5A Prime

Vyberte spolu s nami najlepšie mobilné zariadenia minulého roka a získajte šancu vyhrať jednu z deviatich hodnotných cien. Medzi nimi aj úplne nový vylepšený model Xiaomi Redmi Note 5A Prime.

Už po jedenásty krát hľadáme v ankete Mobil roka 2017 powered by O2 nielen najlepšie telefóny, ale aj príslušenstvo v podobe Bluetooth slúchadiel, reproduktorov a inteligentných hodiniek. Novou kategóriou v tomto roku sú taktiež gadgety, kde sú nominované zaujímavé zariadenia z rôznych oblastí. Jedinou podmienkou je možnosť ich prepojenia so smartfónom. V ankete môžete hlasovať na stránke www.mobilroka.sk.

Hlasovať sa určite oplatí, vyhrať môžete až 9 hodnotných cien. Jednou z nich je vylepšený smartfón Xiaomi Redmi Note 5A Prime. Áno, podarilo sa nám ešte zlepšiť výhru pre vás, kde získate Prime verziu smartfónu s väčšou pamäťou RAM (3 GB), väčšou internou pamäťou (32 GB) a lepším predným fotoaparátom s rozlíšením 16 Mpx.

Pozrite siLacný Xiaomi Redmi Note 5A so 16 Mpx selfie kamerou

Môžete sa tak tešiť na pekný a štýlový smartfón s 5,5-palcovým HD displejom, 13 Mpx zadným fotoaparátom a dokonca aj s integrovanou čítačkou odtlačkov prstov. Výhodou je aj plnohodnotná podpora 2 SIM kariet, pričom do smartfónu vložíte aj pamäťovú kartu microSD.

Ak sa vám smartfón Xiaomi Redmi Note 5A Prime páči, hlasujte v ankete Mobil roka 2017 powered by O2 najneskôr do 11.2.2018 a možno vyžrebujeme práve vás, ako nového majiteľa tohto vydareného veľkého Android telefónu.

Zdrojwww.mobilroka.sk

Komentáre k článku