Vyhrajte luxusný zájazd do Helsiniek od Electrolux

Ak sledujete TECHBOX.sk pozorne, mohli ste si všimnúť redakčný výber, podľa nás najlepších semifinálových návrhov. Odporúčame vám pozrieť si 10 top konceptov unikátnej súťaže Electrolux Design Lab 2015.

Electrolux Design Lab 2015

V týchto dňoch už konečne prebieha i hlasovanie konečných finalistov. 6 konceptov spomedzi 35 semifinálových návrhov postúpia do záverečného, štvrtého kola.

Do hlasovania sa môže zapojiť ktokoľvek, kto prejaví o túto súťaž záujem. Jednou z motivácii môže byť pre vás aj cena určená pre jedného z hlasujúcich v kategórii, nazvime to, „divácke hlasovanie“. Víťaz v tomto hlasovaní vyhráva zájazd do Helsiniek pre dve osoby. Zájazd obsahuje letenky, odvoz a prívoz na letisko, dve noci v Helsinkách, exkluzívne privítanie na odovzdaní cien, luxusnej večeri a účasť na celej ceremónii odovzdávania, ktoré sa uskutoční 15.septembra.

Hlasovanie trvá do 14.septembra 2015 do 12:00 CET (zn. stredoeurópsky čas).

POZRITE SI: 10 top konceptov unikátnej súťaže Electrolux Design Lab 2015

Po hlasovaní je však taktiež potrebné aj zodpovedať na otázku: „Čo pre teba znamená (téma súťaže) Zdravé a šťastné deti?“ Najlepšia odpoveď zvolená zástupcami Electrolux bude taktiež ocenená. Najzaujímavejšie odpovede budú taktiež zverejnené na stránke Electrolux Design Lab a na sociálnych sieťach.

Zdroj a foto: Electrolux Design Lab