Vyhrajte biznis smartfón BlackBerry KEYone Black Edition

Vyberte spolu s nami najlepšie mobilné zariadenia minulého roka a získajte šancu vyhrať jednu z deviatich hodnotných cien. Medzi nimi aj biznis smartfón BlackBerry KEYone Black Edition.

Už po jedenásty krát hľadáme v ankete Mobil roka 2017 powered by O2 nielen najlepšie telefóny, ale aj príslušenstvo v podobe Bluetooth slúchadiel, reproduktorov a inteligentných hodiniek. Novou kategóriou v tomto roku sú taktiež gadgety, kde sú nominované zaujímavé zariadenia z rôznych oblastí. Jedinou podmienkou je možnosť ich prepojenia so smartfónom. V ankete môžete hlasovať na stránke www.mobilroka.sk.

Hlasovať sa určite oplatí, vyhrať môžete až 9 hodnotných cien. Jednou z nich je aj biznis smartfón BlackBerry KEYone Black Edition, vylepšená verzia obľúbeného modelu s plnohodnotnou QWERTY klávesnicou. Novinka prináša väčšiu kapacitu operačnej pamäte a tiež väčšie úložisko.

Pozrite siBlackBerry KEYone Black Edition – Milujem klávesnicu!

Model BlackBerry KEYone Black Edition poteší aj neskutočnou výdržou na jedno nabitie, či dokonalým spracovaním a to vrátane vynikajúceho povrchu, ktorý sa vôbec nešmýka.

Ak sa vám BlackBerry KEYone Black Edition páči, hlasujte v ankete Mobil roka 2017 powered by O2 najneskôr do 11.2.2018 a možno vyžrebujeme práve vás, ako nového majiteľa tohto vydareného biznis smartfónu.

Zdrojwww.mobilroka.sk

Komentáre k článku